Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 1427 komentarzy

ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ

Janusz Kamiński - Rozważania o kondycji człowieka w kwantowym świecie plus gwałtowne reakcje na głupotę. Lecz postaram się być delikatny dla wszystkich.

Dziecinada "redakcji" NEonu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj już nie mam najmniejszych wątpliwości, że administratorzy NE to bardzo tania siła robocza, wyrobnicy na rozkaz

     - Co wy se quźwa wyobrażacie?! Jakieś PISdzielskie wygłupy dawać na czoło! Sryki, pyki statystyki. Zapomnieliście, że oni tylko kłamią, manipulują i są skończonymi durniami?

     - Nie panie generale, nie zapomnieliśmy. Tylko tak niewiele się dzieje, ciągle ci sami na okragło, ludzie się denerwują, więc chcieliśmy wyśmiać, ale komentatorzy zawiedli. A hejterzy odsypiają po weekendzie. Więc się tak dziwnie zrobiło. Ale już działamy.

     - No! Myślę. Wiecie, że przyjaciele ze wschodu cały czas obserwują i nie zamierzam się za was tłumaczyć. Gdzie Ruszczyk do cholery?!

     - Właśnie dzwonił, że przebił oponę w hulajnodze i trochę się spóźni.

     - Nie pitolcie, pewnie jeszcze pijany dogorywa. Ma się natychmiast zameldować. Nie jest świętą krową, tylko moim najemnym pacanem. I ostrzegam jeszcze raz będziecie promować tego PISdzielca z Gdyni, to poważnie się nad wami zastanowię. A tak w ogóle, to z kim rozmawiam? Kim pani jest do cholery?!

 

.................................

 

Pozwoliłem sobie rano wrzucić wyniki interesującej ankiety:

jaka.neon24.pl/post/150779,pis-ma-z-palcem-w-nosie-ponad-60

Nie liczyłem na duże zainteresowanie tutaj. Wiadomo. Aż tu nagle widzę, że mój wpis jest na topie, wśród trzech najwyżej promowanych, a dyskusja jest całkiem poważna i interesująca. Nie powiem, że nie byłem zaskoczony.

 

Po jakimś czasie - cyk - znowu zaglądam. Nie ma juz tekstu na pudle. Rozglądam się - nie ma go nigdzie. Nawet w lochu. Usuniety na zicher.

 

No tak... Dzwonił generał.

 

 

.

KOMENTARZE

 • @Zawisza Niebieski 20:22:44
  Twój tekst zgodnie z zasadami portalu znajduje się w dziale
  Co piszą inni(…) Dla ważności badań niezbędne jest uzyskanie próby reprezentatywnej, Niepoprawni to portal z dużą przewagą zwolenników PIS, co więcej dużo tam osób, które nie mieszkają w Polsce, ich ocena oparta jest o informację uzyskiwaną z mediów a nie własnych doświadczeń." /Zawisza/

  Zawiszo,
  Wiem, że to nie było w czasie Pańskiego dyżuru, ale chciałabym otrzymać uzasadnienie dlaczego krótka notka na temat ankiety przeprowadzonej na Niepoprawni została włożona do działu "Co piszą inni"? Ja przyznam się, że też jej tam nie zauważyłam.

  Co do Pańskiego komentarza, to zgadzam się, że badanie można tylko odnieść do portalu Niepoprawni. Jednak sama notka nie powinna znajdować się w tym miejscu, gdzie obecnie jest - po zdjęciu z jedynki powinna być na głównej stronie.
 • @AgnieszkaS 21:47:54
  Pani Agnieszko, wyjaśnienia Pani nie otrzymałą, bo autor wykasował wszystkie komentarze. Jak Pani widzi, ten autor prawdy się boi, kasuje wszelkie komentarze, które pokazują iż kłamie. Po to utworzyliśmy dział "Co piszą inni", by nie zarzucać portalu tekstami dotyczącymi innych portali, lub z nich kopiowanymi. Dlatego w mojej ocenie błędem było wrzucenie tego tekstu na poz. 1. Jak Pani wie, ani ja nie umieściłem tekstu w pozycji 1 ani ja nie wprowadziłem tekstu do działu, gdzie powinien być umieszczony, ale popieram takie postępowanie redakcji.

  Miejscem dla tekstów z innych portali jest dział "Co piszą inni"
  Zaś w przypadku, gdy autor kasuje wyjaśnienia, czyli okłamuje innych blogerów tekst powinien wylądować w lochu, a w przypadku powtórzenia sytuacji zostać poproszony, by jednak pisał na innym portalu, albo u siebie. Kłamców musimy eliminować z naszego otoczenia.
 • @Zawisza Niebieski 22:47:15
  Panie Zawisza,
  Autor może kasować niegrzeczne komentarze. To jest przecież jego blog.

  Tak krótka notka nie należy do kolumny "Co piszą inni", a raczej co pisze Kamiński i na co on zwrócił uwagę. To był błąd w sztuce pewnego admina, a może celowa złośliwość. Optuję jednak za tym drugim. Uważam, że notka powinna być po lewej stronie, w kolejności zdjętych z jedynki notek, skoro jakimś cudem już tam się znalazła. Należy być konsekwentnym w swoim postępowaniu i trzymać się tych samych reguł. Widzę tutaj tylko złą wolę, nic poza tym.
 • @AgnieszkaS 23:17:17
  Ma Pani komplet usuniętych komentarzy, więc sama Pani może oczenić, które były niegrzeczne, a które były wyjaśnieniem, którego autor jednak nie chciał czytelnikom pokazać.

  Znajdzie Pani to pod linkiem
  https://spiritolibero.neon24.pl/post/150792,kaminski-vel-jazgdyni-cienki-bolek-blogosfery.
  Cenzurowanie dyskusji, gdy ta nie przebiega po myśli autora, Polakom bardzo negarywnie się kojarzy. To myślenie rodem z Mysiej, Urzędu Cenzury. Myślę, że nie możemy pozwolić, by ludzie myślący kategoriami tamtego czasu mogli wyciągnąć korzyści z takiego działania. Takie działania odrzuciliśmy.
 • @Zawisza Niebieski 23:25:39
  Tu nie o komentarze chodzi tylko o Pańskie uchylanie się od odpowiedzi. Dlaczego krótka notka Janusza Kamińskiego znalazła się w rubryce "Co piszą inni"???

  Proszę o konkretne uzasadnienie.

  Proszę mnie nie odsyłać do bloga "spiritolibero.neon24", bo ja atmosfery wulgarnych chlewików i obór unikam.

  Czekam na konkrety.

  P.S.
  Aby było łatwiej proszę sobie przypomnieć niektóre notki ewinii ustawiane na jedynce i później przesuwane w dół po lewej stronie.
 • @AgnieszkaS 23:39:15
  Pani Agnieszko, dlaczego nie mogę odpowiedzieć, bo nie ja podejmowałem decyzję, ale jak najbardziej ją potwierdzam, bo na tym portalu miejscem dla tekstów odnoszących do innych portalu jest rubryka "Co piszą inni". I taka tu panuje zasada.
 • @Zawisza Niebieski 00:34:31
  Pani Zawisza,
  Rubryka "Co piszą inni" przeznaczona jest dla tekstów i ogólnie twórczości obcego autorstwa. Natomiast teksty własne z linkami, bez względu na to do czego one się odnoszą, tam się nie umieszcza.

  Najlepszym przykładem w tym przypadku jest ewinia:
  http://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/150539,live
  http://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/150307,zdejmij-swoje-betonowe-okulary-alex-berdowicz

  Czy któraś z tych krótkich notek ewini była kiedyś umieszczona w rubryce "Co piszą inni"?
  Nie wydaje mi się.

  To nie była Pańska błędna decyzja, tylko innej osoby. Żałuję, że nie jest Pan w stanie wykazać się obiektywizmem.
 • @Zawisza Niebieski 00:34:31
  No i widzisz Zawiślaku, nie wytrzymujesz próby zwykłej logiki. Tworzysz sam jakiś konstrukt oparty na swojej już klasycznej hipokryzji i zakłamaniu.

  Nigdy nie przestrzegaliście reguł, ciągle oszukiwaliście i naginaliście rzeczywistość, jak wam nie pasowało. Mistrzowie obłudy. Niestety z aspirantem inżynierem Zawiślakiem w czołówce. Daleko wprawdzie do Ruszczyka, ale to już skrajna patologia.
  Więc:
  1./ Rubryka CO PISZĄ INNI jest przeznaczona tak jak wyłożono w tytule do linkowania tekstów z obcych portali. Natomiast gdy autor omawia jakiś tekst, to to już nie jest CO PISZĄ INNI. Wiem, wiem - ciężko zrozumieć, jak się nie chce i idzie w zaparte.
  2./ Co Zawiślaku za bzdury pieprzysz o usuwaniu jątrzących i obraźliwych komentarzy?! Nie mam prawa? Boję się prawdy? To jest głupcze cenzurowanie dyskusji? Poprzez usuwanie oszczerców i zwykłych kretynów? Już tak długo żyjecie w tym hejcie, że wydaje się to normalne. Wy nie pniecie się do góry, tylko spadacie na dół.
  Jeśli portal daje autorowi możliwość moderacji, to po co? Taki ozdobnik, którego "honorowy" Zawiślak nigdy nie użyje, obelgi weźmie na klatę i dalej będzie cierpiał i obcował z wściekłymi dewiantami? Nie Zawiślak - guzik "usuń" jest po to, żeby autor mając przez siebie określone standardy etyczne usuwał: - A/ Piszących idiotyzmy, B/ Piszących kompletnie w innym temacie, C/ Wulgarnych i chamskich, D/ Atakujących osobiście autora i innych komentatorów, E/ Piszących fatalną polszczyzną, niegramatycznie, z błędami ortograficznymi, itp.
  Za co, Zawiślak dostawałeś pałę z polskiego.

  Nikt ciebie nie wychował. Nikt ciebie nie nauczył. Nie jesteś dziennikarzem i nie znasz się na tym. Wiem, w internecie "pisać każdy może", szczególnie jak się jest nieskromnym, załganym bufonem.

  Muszę tak pisać, jak stadnie atakujecie i nie lubicie defensywy i kontrataku. Łączy was bolszewia. Spaja was kultura społecznego marginesu. Jeżeli sądzicie, że cackać się z wami będę jak Husky, to sie mylicie. Ruszczyk już dostał po łapach. Słupianek dostała. I ten juhas też. Zostali zmuszeni do odejścia w hańbie. Ciebie postanowiono zostawić, bo ludzi brakowało. Mimo, że znano twoje niemałe ułomności.

  A fakt, że usiłujesz kontrargumentować oczywistą i nie do podważenia logikę Agnieszki, wystawia tobie liche, bardzo liche świadectwo. Twoi tego nie widzą, ale każdy rozsądny bloger patrzy na to i ma zdanie o kolejnym Soku z buraka.
 • @AgnieszkaS 00:53:03
  Rubryka "Co piszą inni przeznaczona została dla tekstów dwa zdania wprowadzenia dlaczego wydaje mi się, iż artykuł należy zaproponować czytelnikowi Neonu i link do artykułu. Tekst p.Kamińskiego dokładnie spełnia te wymagania.

  Jak widać pan Kamiński posługuje się zupełnie odmienną logiką, od ogólnie przyjętej. Komentarze wyjaśniające sprawę kasuje, nie mogąc znaleźć swojego tekstu zamiast zapytać tworzy teorie spiskowe. No ale cóż, tacy Polacy też istnieją i na portalu Polskim musimy ich tolerować, choć język "tania siła robocza", kwalifikuje ten wpis do przynajmniej dłuższego urlopu jak mawiał Repsol "na przewietrzenie pustostanu".

  Również pan Kamiński nie potrafi zapamiętać nicku, no ale to już problem jego i jego lekarzy. Kiedyś reklamowali taki środek Bilobil, czy coś podobnego, który miał wspomagać pamięć, może by skorzystał.
 • Autor
  Kolejny wpis "Starego blogera" w lochu ?
  Uuuuu
  niedobrze

  i to obok własnego kolegi?

  8-)))))))

  pozdr.

  Miłego dnia
 • @Janusz Kamiński 05:29:58
  cyt:
  "Muszę tak pisać, jak stadnie atakujecie i nie lubicie defensywy i kontrataku. Łączy was bolszewia. Spaja was kultura społecznego marginesu. Jeżeli sądzicie, że cackać się z wami będę jak Husky, to sie mylicie. Ruszczyk już dostał po łapach. Słupianek dostała. I ten juhas też. Zostali zmuszeni do odejścia w hańbie. Ciebie postanowiono zostawić, bo ludzi brakowało. Mimo, że znano twoje niemałe ułomności."

  Was? czyli kogo?
  I co z tą bolszewią? To w końcu u Ciebie w domu milicjanci bywali... sam o tym opowiadałeś :)
  Informuję Cię również, że nie "odeszłam w hańbie" a grono tutejszych adminów i tak wykazuje się cierpliwością w stosunku do tych, którzy nawet na tutejszym forum forum ubliżają niemal wszystkim tutaj piszącym.
  Po długim zastanowieniu uważam, że autorowi należy się odpoczynek ... na razie do 15 października.

  PS
  Twój kolega Minde Service dostał dzisiaj dożywotniego bana, o czym chciałam go poinformować na jego blogu ale... zostałam tam zbanowana :)
  W ogóle nie mam pojęcia po co piszecie na tej "ścierwo neonówce"??
  I co za twórcze słowa! z tą "kulturą społecznego marginesu" !
  Już kiedyś też mnie tak określano... to było baaardzo dawno temu.
  To kolesie Twojego tatusia z MO tak nazywali Polaków.... chyba podświadomość zadziałała co? :)))

  Pozdrawiam
 • @Husky 09:31:38
  Uuuu, niedobrze Husky, niedobrze. tu trzeba pisać kulturalnie, biorącego udział w dyskusji szanować, prawdę mówić, prawdy nie kasować, bo inaczej nie tylko loch ale i urlopik się trafi, a wtedy to już dyskusji Polaków można się tylko przez szybę przyglądać. Pamiętaj o tym Husky, są portale, gdzie można się okładać inwektywami, jak zapite trolle, tu można dyskutować, acz trzeba słowa miarkować, by kulturę dyskusji zachować.
 • @Zawisza Niebieski 16:40:24
  "(…)bo inaczej nie tylko loch ale i urlopik się trafi...Pamiętaj o tym Husky, są portale, gdzie można się okładać inwektywami, jak zapite trolle, tu można dyskutować, acz trzeba słowa miarkować, by kulturę dyskusji zachować."

  Z tego wniosek, że J. Ruszkiewicz już jest na urlopie.
  To chyba jest bardzo długi urlop.
 • @AgnieszkaS 17:03:43
  Pani Agnieszko, u Pani to chyba świta, a Pani już sprawdza, co się na portalu dla Polaków dzieje. Bardzo nam miło.

  Jak Pani pamięta, była amnestia, odpuszczająca wszystkim grzechy. Na razie, tak już wypadło, że innym urlop się trafił. Każdy kto zasłuży urlop dostanie. Jak Pani wie, amnestia dotyczy wszystkich, wszyscy dostają szansę i każdy tę swoją szansę ma prawo wykorzystać zgodnie ze swoim rozumem. Nie skorzysta, wraca tam gdzie był. Na razie walczymy ze skutkami amnestii, ci co swej szansy nie zrozumieli dostają czas na ponowne przemyślenia, lub uznawani są za przypadki nieuleczalne.

  Niestety, w czasach w których wysocy urzędnicy ministerstwa z szyldem "sprawiedliwości", wybrańcy Ziobro, stajnie trolli zakładają, działania Polaków muszą być rozważne acz radykalne. Zbliżają się wybory, wybierzemy naszych wybrańców na kolejną kadencję, tych, co mają coś do wniesienia w tej sprawie chętnie wysłuchamy, trolle niestety dyskusję Polaków muszą oglądać przez szybę, w nadziei, że z czasem dociągną do poziomu, że i z nimi Polacy będą mogli poważnie dyskutować.
 • @Zawisza Niebieski 18:59:08
  "Pani Agnieszko, u Pani to chyba świta..."

  U nas nie świta o ósmej rano, być może Panu coś zaświtało. Na Neon, jak do tej pory, nie obowiązują godziny wejścia. Panu oczywiście chodzi o godziny wejścia dla prawdziwych Polaków, którzy sprawdzają co się na portalu dzieje. Głupia to z Pańskiej strony i zupełnie niepotrzebna insynuacja. Z Pańskiego wpisu wynika, że trolle nie są Polakami, a Polacy, jak przypuszczam, nie są trollami. Proszę się trochę podciągnąć z logiki. Reszta wpisu to jest nic innego tylko przedwyborcza agitka- wyjątkowo nie na temat - i na poziomie oficera politycznego, a nie administratora.

  Miłego wieczoru życzę.
 • @Zawisza Niebieski 16:40:24
  Pisz na Berdyczów
  ok?
 • @AgnieszkaS 19:37:32
  //Na Neon, jak do tej pory, nie obowiązują godziny wejścia. Panu oczywiście chodzi o godziny wejścia dla prawdziwych Polaków, którzy sprawdzają co się na portalu dzieje. //

  W Polsce świta zaraz po północy

  http://jaka.neon24.pl/post/150788,dziecinada-redakcji-neonu#comment_1585634

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031