Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 1427 komentarzy

ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ

Janusz Kamiński - Rozważania o kondycji człowieka w kwantowym świecie plus gwałtowne reakcje na głupotę. Lecz postaram się być delikatny dla wszystkich.

Głos rozsądku do Ryszarda Opary

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piszę to w formie listu otwartego bo temat jest ważny i dotyczy wszystkich użytkowników więc warto posłuchać ich głosu. A także pamiętajmy ludowe przysłowie - "Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.

 

 Ryszardzie, Twój ostatni tekst na portalu demonstrował Twoją potrzebę słuchania głosu rozsądku i uczynienia z NEonu24 przyjaznego, otwartego portalu dla wszystkich przyzwoitych ludzi.

Miał to już być koniec podejrzanej meliny, w jaką, dostosowując do swojego poziomu kulturowego, zamieniła poprzednia ekipa. Słusznie zmusiłeś ich do odejścia. Dalsze ich przetrzymywanie prowadziło do szybkiego upadku.

Niestety, jak już wielkorotnie tak było, wykazałeś się pewną litością, czy raczej jest miękkością.

W jednej z naszych rozmów starałem się Ciebie przekonać, że jeśli zdecydowanie nie odetniesz Ruszkiewicza i grona jego akolitów, jak sam przyznałeś, ludzi marnych i rozrabiaków, to destrukcja będzie postępowała. Mimo, że wyjaśniłeś, dlaczego go całkiem nie usuniesz, nie byłem przekonany.

On stwierdził, że Ciebie interesuje wyłącznie Google Analitics, co należy rozumieć "Tylko forsa", a reszta niech się wali. Niestety w mediach tak się nie da. Chyba, że świadomie kształtujemy projekt tak, by był brukowcem.

Jesteś Ryszardzie daleko. Może nie całkiem wyczuwasz nastroje w kraju. Wiem, ponowny kontakt z Polską bardzo cię rozczarował. Ale to nie powód, by łączyć się z wrogami Rzeczypospolitej

 

I proszę, pomyśl sobie przez chwilę - czy warto polegać na nieudacznikach? Czy znasz cokolwiek, co ci ludzie z sukcesem stworzyli? To destruktorzy i mąciciele, a w przypadku Ruszkiewicza, co sam obserwowałeś, to uzależniony, nieszczęsny degenerat. 

I sam to powiedziałeś - kiedy pije, to jest mściwy i wredny.

Lubisz mieć obok takich osobników?

Szacunek

Janusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @ all
  Kiedy pije, to pisze:
  „Masz podobny charakter jak dupek z Gdyni (Kamiński)” - Jarek Ruszkiewicz SL 13.07.2017 12:25:20
  „Za takie coś to masz u mnie po ryju, chazarski świrze. Zwykły anonimowy, żydowski obsikywacz nogawek.” - Jarek Ruszkiewicz SL 09.10.2017 17:07:51
  „Chamow szukaj w rodzinie. Najszybciej znajdziesz w lustrze.” - Jarek Ruszkiewicz SL 29.11.2018 18:05:32
  „Ty zwykła menda żydowska jesteś. Przytul się teraz do Agnieszki S. To twoja rasa.” - Jarek Ruszkiewicz SL 19.07.2019 01:34:26
  „Oprócz tego że jesteś pustak to jeszcze idiota.” - Jarek Ruszkiewicz SL 13.08.2019 16:40:17
  „żydowski gnojek Zdzich” - Jarek Ruszkiewicz SL 03.10.2017 10:39:06
  „Wypociny jeszcze głupszego trolla niż ty.” - Jarek Ruszkiewicz SL 27.08.2019 14:34:15
  „Chcesz się założyć, że długo tu nie pohasasz? Dostaniesz kopa we wszystkie twoje wcielenia.” - Jarek Ruszkiewicz SL 27.08.2019 11:22:53

  A kiedy nie pije, to nie pisze.
 • Podpisuję sie pod materiałęm
  Podpisuję się pod materiałem. To prawda co pisze autor.
  Sam wiem po sobie. Nie musiałem nigdy pisać w NEon24.pl byłem dziennikarzemobywatelskim w Wiadomościach24.pl, Interii360 portale te zamknięto z powodu rozwałki odśrodkowej przez trolli i konkurencję. Niszczyli oni wszystko co było tam cenne. Piszę w Salonie 24.pl mam swój blog w Simplesite. Łącznie to ponad 3.5 mln wejść i kilkaset tysięcy czytelników w całej Europie.
  Wiec nic nie muszę.
  Portalem NEon24 zainteresował mnie znajomy dziennikarz twierdząc iż jest tam antypolska grupa o skłonnościach i fobii Żydowskiej rozwalająca ten portal od środka tzw klika sowieckich trolli.
  By samemu sie przekonać zacząłem pisać jako dziennikarzobywatelski, później Wanda czy Zielonooka. Moja córka ma na imię Wanda i ma zielone oczy. Warska to na cześć wielkiej patriotki bohaterki moich materiałów.
  i potwierdziło się o czym pisałem w materiałach w Salonie 24.pl
  Wywalono mnie obrażając opluwając i wyszydzając pan Ruszczyński i reszta siali nienawiść( słowa wulgarne były na pierwszym miejscu).
  i dałbym siebie pewno spokój z tym portalem gdyby nie ów znajomy dziennikarz z którym prowadzimy portale na Fb o treściach patriotycznych zwrócił uwagę iż cytat " Szkoda tak fajne portalu jakim jest NEon24.pl jest tam wielu mądrych i wspaniałych ludzi pióra- może przy ich udziale po wywaleniu przez właściciela kliki oszołomów coś się uda tam zrobić dobrego z antypolskiego portalu na narodowy !) I tak od nowa zaczęła sie moja przygoda w NEON24. Nie jestem członkiem żadnej partii politycznej i wyzywanie mnie od PIS jest oczywistą głupotą. nie jestem też Żydem - nie mam nic przeciwko tej nacji.

  Ale fakt jest faktem porządki personalne w NEON 24.pl z postawieniem na meteorytykę i kulturę dyskusji.

  Aurorze masz mnie po swojej stronie.
  Pozdrawiam
 • @Zdzich 04:53:38
  Niestety...

  Lumpiarski charakter, alkohol i kto wie, co jeszcze (mam swoje podejrzenia), nigdy nie zdziałają czegoś konstruktywnego.

  Chwali się człowiek wejściami na stronę, nie pojmując, że stworzył ściek, czyli rynsztok. I cały dział społecznościowy internetu ma NEon w głębokiej pogardzie. A najlepszym dowodem na to jest fakt, że właściciel, który wydał na portal kupę forsy, nie ma z niego ani grosza zysku.

  Obelgi i wulgaryzmy to jego normalny język. To wtedy, gdy stara się być grzeczny i kulturalny widać całą tą sztuczność. Nie jest wtedy sobą.

  Biedny idiota.
 • I po co ta notka? Aby o tym, kto jest przyzwoity decydował Kamiński?
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  "uczynienia z NEonu24 przyjaznego, otwartego portalu dla wszystkich przyzwoitych ludzi"
  "koniec podejrzanej meliny, w jaką, dostosowując do swojego poziomu kulturowego, zamieniła poprzednia ekipa. Słusznie zmusiłeś ich do odejścia"
  ""Tylko forsa", a reszta niech się wali."

  Ciekaw jestem, komu, mnie czy Tobie, bardziej na Polsce zależy ???
 • @Janusz Kamiński o twoim akolicie Tezeusz
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  który właśnie był popełnił idiotyczną notkę, że łupy wojenne, które zdobyła Armia Czerwona, należały się Polsce, którą to Stalin, z łaski, a może w swoim interesie, postanowił utworzyć i podarować Polakom.

  Pod notką twój akolita zapowiedział, iż "Zgodnie z poleceniem admina o zahamowanie emocji informuję,że komentarze wulgarne, obrażające innych, niemerytoryczne bez dialogu usuwam natychmiast. "

  No to pluję na niego tutaj. Tak idiotycznych poglądów, sprzecznych z polską racją stanu i poczuciem realizmu, nie zdzierżę. Jego nie można nie obrażać, jeśli sieje tak głupią propagandę.
 • @interesariusz z PL 07:46:31
  A miało być tak kulturalnie ? należysz do minionej ekipy rozwalczy ? Gratulacje- choć jeden się przyznał.
 • Szanowny panie Kamiński
  Nieee panu oceniać, kto jest degeneratem a kto nie. Dlatego notka ta ląduje w lochu

  To co pan zrobił na facebooku robiąc z profilu portalu neon tubę partii złodziei (afera radomska, SKOK, PCK...), pedofili (afera podkarpacka) to w mojej opinii było zwykłym okradaniem portalu.
 • .......
  Upsssss

  Psychiatra do lewaka:
  - Panie, pijesz pan?
  -Nie.
  - Palisz Pan?
  -Nie.
  - A zioło Pan przypalasz?
  -Nie.
  - To jak się Pan do cholery odprężasz?
  - A siedzę na portalu i się do wszystkiego i wszystkich przypierdalam


  8-)))))))
 • @Zawisza Niebieski 08:25:17
  Szanowny adminie ale tak miedzy " bogiem a prawdą" nie wszyscy wiedzą o tych działaniach tzw historycznych. Odnosimy się tylko do treści i przesłaniu zamieszczonej w tej notatce i w moim przekonaniu ma ona dużo racji sam to widzę i postrzegam ( nie znam co było między autorem a wami) i do tego się nie odnoszę.
 • @interesariusz z PL 07:27:50
  Chcesz się założyć?
 • @Tezeusz 08:51:42
  Mój komentarz jest jak najbardziej w temacie notki, bo w niej autor określił innego blogera degeneratem co spowodowało iż notka natychmiast została przeniesiona do lochu.

  Autor też poucza administrację jak należy prowadzić portal, poidczas gdy sam zarządzając profilem na facebooku zrobił z niego tubę propagandową antypolskiej partii umorusanej w złodziejstwo, nepotyzm, pedofilię, na co przykłady podałem. Za czasów działania autora wartość profilu jeśli liczyć to polubieniami spadła. I jak powiedziaqłem, druga część mojej wypowiedzi to moja prywatna ocena jako blogera.
 • @Zawisza Niebieski 08:25:17
  Pacze, pacze, szukam, szukam - aha jest nasza temida z potężnym zezem. Oczywiście, dyżurnym do zmywania tablicy jest wieczny uczeń Zawisza Niebieski.
  Znalazł jednym okiem słówko (bo na trolli z Ruszkiewiczem na czele paczy drugim, tym ślepym) i buch - zmyć tablicę kolorowy! - robi się przepana.

  Stara się bidulek choćby prowincjonalnym yntelektualystom zostać, ale ta słoma, ta przeklęta słoma nie chce znyknońć.

  Hipokryzja nie należy do zasad moralności i etyki. Wprost przeciwnie, należy do wora, gdzie fałsz i kłamstwo, wasze ulubione armaty.

  Ps. Ja do was Niebieski nie zwracam się Sz. P., bo to idzie przed nazwiskiem. I jak jest duże Sz to musi być także P. Zrozumiano?

  A jesteś tu mon ami, tylko dlatego, że brak ludzi.
 • @matterhorn 08:14:03
  Głupi jesteś. I pewnie łysy.
 • @Zawisza Niebieski 09:07:47
  Faktycznie NEon 24.pl na Fb nie prezentuje się powiem delikatnie...okazale nie przyciąga to prawda a szkoda mogły być źródłem nie tylko informacji wielu wejść ale i pozyskania ciekawych ludzi do portalu to tzw " internetowa i medialna lokomotywa" sam wiem ponieważ na co dzień z tego narzędzia korzystam.
  Pozdrawiam
 • @Tezeusz 09:24:57
  Chyba miesiąc się tym neonem na FB bawiłem. Cel pierwszy osiągnięty - popędziłem komuchów i anty-polaków.

  Lecz ktoś się bał. Nie dał mi pełnego dostępu. Jakaś Firma była właścicielem i administratorem.
  Jak zażądałem pełnego dostępu, to Rysiek wsadził chłopaka swojej córki, a ja już miałem dosyć.
  Nie umiem grać w bambuko.
 • @Janusz Kamiński 09:46:53
  Testem adminem kilku portali o treści patriotycznej mających po kilkadziesiąt tysięcy członków łacznie naszej społeczności. Redaguję je przy ich pomocy sam zamieszam linki z moimi materiałami- wiem jak to działa napędzająco ale wiem jak to działa hamująco - jak ma się taki cel. To ja określam cele, metody i formy oraz kto i jak ma tam czynić. Piękna grafika, CIEKAWE MATERIAŁY, dyskusje itp......Ba nawet są u mnie na portalach kibice, ONR, Młodzież Wszechpolska, harcerze, ŚRODOWISKA PATRIOTYCZNE Z ZAGRANICY itp......
  Ale trzeba chcieć.
 • @Janusz Kamiński 09:05:24
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Nie muszę się zakładać, odpowiedź znam ;-)
 • @Tezeusz 08:05:20
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Do czego nawiązujesz? Czy ja się z Tobą na coś umawiałem?

  Pomawianie kogoś o "rozwalactwo" to prawdziwa kultura, do której mi daleko.

  Jak się przedstawiłeś wyżej, należysz do watachy strojącej się w piórka patriotyzmu, nie wiedząc, co to jest.

  Nie mamy o czym rozmawiać, przemądrzały redaktorze.

  Polska jest zgubiona, jeśli ma tylko takich patriotów, jak Ty.
 • @Janusz Kamiński 06:45:18
  Ditto!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031