Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 1427 komentarzy

ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ

Janusz Kamiński - Rozważania o kondycji człowieka w kwantowym świecie plus gwałtowne reakcje na głupotę. Lecz postaram się być delikatny dla wszystkich.

Kiedy tliły się resztki rozumu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żeby mile zacząć czwartek, czwarteczek, bo już jutro piąteczek, takie ciasteczko na lepsze trawienie i na poprawę humoru. Przynajmniej mojego.

 

WSPOMNIENIA SPRZED PIĘCIU LAT

=============================

 

 

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło! 
 
 
MEDIA   18.12.2014 00:45 75 komentarzy
Januszu wróć!

Każdy uczciwy facet (a za takiego się uważam) powinien w razie błędu pokajać się. I ja niniejszym się kajam...
 
 
 
Swego czasu, w dobrej wierze, dbając z całych sił o rozwój będącego w całkowitym upadku Portalu NowyEkran.pl a potem NEon24.pl przypuściłem nagonkę na Twórcę "Klubu Dyletantów" - pana Janusza Kamińskiego (vel jazgdyni). I go zbanowałem.
 
Teraz przyznaję, że to był błąd. Wielki błąd. Błąd wizerunkowy dla naszego portalu a przede wszystkim błąd marketingowy. Okazuje się bowiem, że dopiero poza naszym portalem pan J.K. vel jazgdyni rozwinął skrzydła i jest czytany przez tysiące i tysiące i tysiące internautów.
Więc zostawmy niepotrzebne urazy.
Polska w potrzebie Januszu! Mamy Adwent i Gwiazdka się zbliża i nawet taki ruski zwierz jak ja i przemytnik na włoskie plantacje pomidorów przemawia ludzkim głosem.
Twoje ostatnie, świetne teksty Januszu, które spotkały się z szerokim odzewem w Sieci utwierdziły mnie w tym akcie pokajania.

Wielokrotnie bardzo dobrze wypowiadałeś się o naszym Portalu a zwłaszcza o jego twórcy, p. Ryszardzie Oparze. I była to odwzajemniona sympatia bo zawsze stał za tobą murem. No ale nie chciałem sie (wtedy) z nim zgodzić. Mea culpa...
 
Januszu, twój blog na NEon24.pl jest cały i nienaruszony. Czeka na ciebie.
I my wszyscy też czekamy i wierzymy, że godnie stawisz czoła różnym prześmiewcom, którzy zalęgli się na naszym portalu, a których nie brak nigdzie. I, poczytywawszy sobie za punkt honoru, atakują wszystkich myślących i piszących inaczej.
 
Ale nic się nie martw! Możesz liczyć na starą gwardię.
 
Z 3miejskim pozdrowieniem - SL

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Przypominam
  Nieco komentarzy:

  na tym Portalu
  Na tym portal jest bardzo duzo blogerow no I komentatorow, porostu chamskich. Nie prowadza merytoryczne dyskusje, tylko uzywaja roznych personalnych wyrazen obrazajacych oosoby majace odmienne opinie. Wlasnie bloger p. Jazgdyni jest bardzo kulturalnym czlowiekiem, I zawsze jego blogi sa merytoryczne, I nigdy w nich nie spotkalem niestosownych wyrazen do innych blogerow, czy komentatorow. Wydaje mi sie, ze jak tak dalej nie beda usuwane wpisy niemerytoryczne obrazajace innych ludzi, to ten portal zostanie opanowany przez chamstwo.
  nadużycie link skomentuj
  zak 18.12.2014 03:11:31

  @zak 03:11:31
  Też tak myslę.
  Jak się chamstwa nie będzie gonić to będzie bardacha...
  nadużycie link skomentuj
  Jarek Ruszkiewicz SL 18.12.2014 03:22:49

  Długo szła koza do woza...
  Toś pan jednak onegdaj jaza zabanował, panie Szpiryt! Czystkę żeś pan sobie prywatną na portalu społecznym przeprowadził, publico bono za nic mając. Naszego swojaka, patriotę dobrego z wielkim intelektem i z pensją w dolarach, żeś pan sobie ot tak wykastrował, jakbyś pan syfa se na plerach przy porannym szczaniu zdrapał. A te wszystkie agenty ruskie, Filipy i Bolki rozmaie, oraz inne jehowy psiekrwie, to panu nigdy nie przeszkadzały, choć infantylny to pomiot i zdradziecki.

  Pan jaz swój honor ma i pewnie do tegoż tutaj kurwidołka już nigdy nie powróci. Chyba, żebyś pan się bardziej jeszcze pokajał, panie Szpiryt, najlepiej poprzez somozabanowanie. Jak pan się do Świąt Wielkanocnych somozabanuje i pokutnie w backroundzie w milczeniu trwać bédziesz, to może i my, chłopaki z naszej jednostki, na te łamy zurik powrócimy.
  nadużycie link skomentuj
  Pan podporucznik 18.12.2014 09:24:28
 • @Janusz Kamiński 06:36:54
  Ale się porobiło. Chyba wojna idzie bo takie wyznania to tylko w nadzwyczajnych okolicznościach.
  O ile idzie o autora to wygląda na wspominanie dziewictwa przez starą pannę; dlaczego jeszcze je ma mimo, że wszyscy chcieli....
  Tysiące!!!

  No cóż, chyba była ćwiarteczka na czwarteczek. Ale tak z samego rana? Zastanawiające - chyba żeście wspólnie z Oparą, korespondencyjnie pili...
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:01:22
  No sobie nie żartujmy! Picie korespondencyjne?!
  To chyba gorsze niż do lustra.

  A utrata dziewictwa... W dzisiejszych czasach chyba nie ma nic takiego.
 • Wyraźnie J.K. nie zrozumiał, że to satyra na niego.
  A powinien to pojąć po słowach, że dobrze się wypowiadał o p. Oparze. Jak na niego pluł czytaliśmy niedawno.
 • @Jaromir 00:49:25
  Może i jesteś znawcą satyry, ale widać niespecjalnym.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031