Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 1427 komentarzy

ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ

Janusz Kamiński - Rozważania o kondycji człowieka w kwantowym świecie plus gwałtowne reakcje na głupotę. Lecz postaram się być delikatny dla wszystkich.

Kodeks etyczny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dla wielu na NEonie24 dewiza Wojska Polskiego - Bóg, Honor, Ojczyzna wychodząca z ich ust, czy klawiatury, to kpina, choć właściwie bluźnierstwo.

 

 Kiedyś dawno temu, jeszcze pewnie sto tysięcy lat przed Hammurabim, królem Babilonu, czy Rzymianami i plejadą ich wybitnych jurystów z  Sextusem Aeliusem Paetusem, czy Quintusem Muciusem Scaevolą na czele, aż do Justyniana Wielkiego, który to wszystko pozbierał do kupy, ludzie wspólnie przyznali, że żyjąc społecznie trzeba mieć jeden wspólny zbiór zasad.

Tak powstały pierwsze kodeksy.

Dzisiaj mamy takich kodeksów bez liku. W samym sytemie prawnym, lub ogólniej, w systemie sprawiedliwości mamy ich setki. Typowy widok gabinetu prawnika pokazywany na obrazach, czy filmach, to ściany od sufitu do podłóg zastawione księgami prawniczymi, głównie kodeksami i ich wykładniami.

Tak to jest, że praktycznie jest już mało w naszym życiu, co jeszcze nie zostało skodyfikowane, zapisane, opisane w punktach zwanym paragrafami i co musimy bezwzględnie przestrzegać, aby mieć miejsce w społeczeństwie.

A po zamachu z 11 września 2001 roku intuicyjnie wyczułem, że teraz to już naprawdę mamy przerąbane. Georege Orwell już w 1949 roku okazał się nie tylko wizjonerem, ale wręcz prorokiem pisząc "Rok 1984". Tysiące nowych regulaminów do wszystkiego, check listy na każdą sytuację. Nawet, jak się zachować w toalecie (Naprawdę! Jest taka instrukcja w armii amerykańskiej.) Tysiące kamer obserwuje nas non-stop w każdym mieście. Nie możesz się nawet ukryć w swojej posiadłości, bo drony mogą dotrzeć wszędzie. Paniusia po maturze, w złym humorze, bo ma okres, może ci odebrać dziecko, bo nie zdążyłaś po śniadaniu pozbierać okruchów ze stołu. Ścieżki rowerowe tu, piesi tam. Segreguj śmieci. Prostuj banany. Nie wydychaj za dużo CO2, bo niszczysz Naturę. A będąc jednym z najważniejszych polityków w kraju, nie możesz ze sobą na pokład zabrać grupy przyjaciół, czy nie daj Boże rodziny. Samolot musi lecieć pusty, tylko z tobą. Choć zużyje tyle samo paliwa, a personel i tak przepracuje tyle samo godzin.

Oto absurd, do którego zmierzamy.

 

Żeby nie było, że ja temu całkowicie się przeciwstawiam - porządek musi być. Kretynizm idei liberalnych, całego tego wymyślonego w krwawym szale rewolucji liberalizmu, liberterianizmu, libertynizmu i neo-liberalizmu to prosta droga do anarchii, czyli bezprawia. I są idioci, którzy uważają, że tak żyć można.

 

Jednakże w życiu społeczeństw, w życiu wielu narodów, które są dumne, prawe i szlachetne istnieje zespół praw, których żaden porządny człowiek nie łamie.

To kodeks etyczny.

Różnie zwany na świecie. W Wielkiej Brytanii, najstarszej w czasach nowożytnich demokracji na świecie to Gentlemen's Agreement - porozumienie dżentelmeńskie. Kto zacz dźentelmen - tłumaczyć nie trzeba.

Dumna i rycerska Rzeczypospolita miała i z całą skrupulatnością przestrzegała kodeks honorowy. Bo honor Polacy mają na sztandarach.

Niestety ostatni polski kodeks honorowy, zwany kodeksem Boziewicza, powstał równo 100 lat temu. I wszyscy pamietają wyłacznie paragrafy dotyczące pojedynków.

W II RP nawet studenci w fajnych czapeczkach z daszkiem, którą nawet za komuny też nosiłem, mieli swój Akademicki Kodeks Honorowy.

***

Czy isnieje na NEonie24 kodeks etyczny?

Gdzież tam.

Prawda i przyzwoitość w sposób homogeniczny wymieszana jest z kłamstwem i chamstwem. Co tu mówić o honorze, jak nie respektuje sie przyzwoitości, szacunku, czy uczciwości.

 

Administrator Zawisza Niebieski (molierowski pan Jourdain) z całą powagą gra arbitra i mediatora, a gdzie indziej bluzga i łże. Doktor Jeckyll i pan Hayde?

Alkoholik, człowiek uzależniony, Spirito Libero, zagrzewa do boju i dowodzi jako kolejny Napoleon.

Policjant i to nie polski, Marks8888, prezentuje siebie jako wybitnego eksperta z dziedziny informatyki.

 

Jak można egzystować w zbiorze, gdzie nie ma kodeksu etycznego, mimo, że jest Regulamin - wybiórcze narządzie do karania krnąbrnych i tych "nie po myśli", a największe szuje klasy Ą-Ę nieustannie wrzeszczą o humorystycznej, bo tylko dla poczciwych, netykiecie.

Poziom trolli i hejterów jest niespotykany w stosunku do portali z których gościnności korzystam.

Tu się zrobił jakiś ściek. Herkulesa potrzeba aby to wyczyscić.

 

Zasadnicze pytanie natychmiast nasuwa się samo: - czy to jest autentyczna próbka polskiego społeczeństwa? Czy my na prawdę jesteśmy tacy i nie ma co załamywać rąk?

I czekać, czekać... By wreszcie ktoś, jak Mojżesz, przeprowadził ten naród wędrując 40 lat przez pustynię bezhołowia i prymitywizmu, aż wymrą najgorsze i najstarsze osobniki bolszewico - żydowskiej pseudo-kultury, ktora nas skaziła na pokolenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • 1*
  "Zawisza Niebieski - ... gdzie indziej bluzga ..."

  Spirito Libero - ... Alkoholik, człowiek uzależniony ..."

  Poproszę o źródła - dowody - przykłady

  Poza tym jak rozumiem to co autor zaprezentował jest językiem ludzi kulturalnych oraz stosowany wedle zasad Watykańskich z tomu: "szanuj bliźniego swego ..."
 • @Hades 12:41:41
  "Poproszę o źródła - dowody - przykłady".

  Wy się tych ubeckich nawyków nigdy się nie pozbędziecie.

  Spytaj się kolesi, może się pomylą i powiedzą prawdę.
 • Jest schorzenie znane medycynie określane "projekcją"
  przy którym własne złe cechy przypisuje się innym.

  Są osoby, którye brzydzą się prawdą, prawda jest dla nich wroga zaś pławią się kłamstwem.

  Zaraz to Panu udowodnię nie pomówieniami, których Pan nie jedno wypowiedział a dowodami, czarne na białym.

  Napisał Pan słowa "Administrator Zawisza Niebieski (molierowski pan Jourdain) z całą powagą gra arbitra i mediatora, a gdzie indziej bluzga i łże"

  O kłamstwa nie pytam, bo Pan nie ma zdolności rozróżniania prawdy od kłamstwa, ale zapytam o dowody "bluzgania, gdzie indziej"?

  Rzuca Pan pomówienia na zasadzie może ktoś w coś uwierzy. Rzucił pan pomówienie iż Jarek Ruszkiewicz skradł skrypt, zostało Panu czarno na białym udowodnione, że pan łgał. W artykule pokazano pana łgarstwa na temat pana Opary, na temat portalu. Inne łgarstwa i pomówienia pana mógłbym wymieniać, tylko po co.

  W dyskusji pod artykułem adevo dokładnie pokazaliście jakie były waszej grupy zamierzenia względem portalu, każdy może sobie przeczytać. Dziś wszystko jest już jasne.

  Tak więc niech pan o honorze nic nie mówi, bo o pojęciu tym nawet pan w podręcznikach nie czytał nie mówiąc o próbach zastosowania do własnej osoby.
 • @Janusz Kamiński 12:57:52
  Z pośpiechu napisał Pan dwie odpowiedzi do jednej osoby

  Napisał Pan że Zawisza gdzie indziej bluzga - proszę o przykłady/linki
  Spirito alkoholik i uzależniony - również proszę o publiczne przykłady

  Natomiast co "WY" Towarzysze i gdzie indziej robicie mniej już mnie interesuje
  Więc bez zmieniania tematu proszę o dowody i przykłady a nie zbitek oszczerstw typowych dla zakłamanych mend
  Proszę więc o przykłady
 • Lewatywa
  Szanowni Wrogowie

  Ja was nie ekomunizuję. Nie namawiam do dialogu i wspólnej modlitwy. Ja nie zamierzam was nawracać i nie jestem świętym Jerzym, który walczy ze smokiem.

  Ja czniam na was. Ten tekst do tego momentu przeczytało już ponad 20 osób. Do nich te słowa, a nie do Oddziałów Specjalnych Zagończyków Spirytualnych.

  Który nawet do swojego szemranego portalu (pozdrowienia dla pani Grabowskiej) pozyskał Izę IBF. 8-))))))))))))).

  Czy wy może ćpacie? I to coś poważniejszego niż marycha? Bo tak wyglądacie z tym waszym zakręceniem, koglem-moglem, gdzie nie odróżniacie zero-jedynkowo prawda/fałsz.

  Ruszczyk już odpuścił przed godziną, więc po co się sprężacie?

  Tresowane psy Pawłowa?

  .

  Ps. To mój blog. Durną dyskusję będę ucinał. EOT.
 • @Janusz Kamiński 13:23:19
  Panie Kamiński, rzuca pan publiczne pomówienia, dlatego w twarz panu mówię, iż jest pan łgarzem. Proszę o okazanie dowodów albo odszczekanie pomówień, które pan w tym tekście zawarł. zgodnie z polską tradycją pod ławą. Akceptowane jest również okazanie żółtych papierów.
  Proszę również o okazanie medycznych dokumentów na to iż Jarek Ruszkiewicz jest alkoholikiem. Spożycie alkoholu w Polsce nie jest karalne a między osobą spożywającą alkohol a alkoholizmem różnica ogromna.

  UB-eckimi metodami jest pomawianie innych bez dania na to dowodów. Pytanie o dowody na słowa to ubeckie metody. Pan na pewno wie, co pan pisze?
 • @Zawisza Niebieski 13:41:13
  Niech pan się nie kompromituje. Podskakuje pan jak przedszkolak z bólem brzucha.

  Husky już nie jednokrotnie upubliczniał katalog pańskich ordynarnych komentarzy oraz drugich kont.

  Niech pan się raczej modli, żebym nie zaczął tak ostro, po dziennikarsku nad panem pracować. A sam pan wie, że jest tylko grzesznikiem.
  Może, jak powrotnie dostanie pan panią Słupianek nad siebie to pan ochłonie. Albo obrażony pójdzie sobie do Spitytusa.
 • @Janusz Kamiński 14:31:15
  Takie tam z ostatniej chwili naszego bogobojnego Zawiszy:

  Zawisza Niebieski - 26 Lipca, 2019 - 06:26
  ...Zawiedzony, to ty naprawdę nie wiesz co to wagina? Do tej pory myślisz, że to, to co Husky, z waszej schadzki, na zdjęciu ukazał, to właśnie wagina? Wiesz, są takie atlasy medyczne, tam w przypadku takich, co kochanej i kochającej dziewczyny znaleźć nie potrafią,by z nią te sprawy przedyskutować można też sprawdzić. Albo z wikipedii wiedzy zasięgnij. Wiedza naprawdę nie boli.

  Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1597986#comment-1597986

  Albo:

  Zawisza Niebieski - 27 Lipca, 2019 - 18:20
  Skoro na zabawy facetów z liczby lat wydawałoby się dorosłych z rozumu niedorosłych podlotków pozwala. Mój nauczyciel wojskowości (liceum) określał to dosadnie. "Jaja ogolić i do piaskownicy". Taki znajdzie w sieci zdjęcie i się podnieca. Gdyby miał taki dziewczynę to z pewnością pokazała by mu to czym dziewczynka różni się od chłopczyka, jak wygląda chłopczyk może sobie w lustrze zobaczyć i już zdjęciami by się nie podniecał. Gównażeria dorosłych tu udaje a administracja się cieszy. Jaki portal taka jakość autorów i komentatorów. [...]
  Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1597986#comment-1597986
 • @Janusz Kamiński 14:31:15
  A co to było z tym FARALEM???

  Cała prawda o Faralu vel Zawiszy

  http://niepoprawni.pl/comment/1594223#comment-1594223


  To dopiero przekąska. Będzie jeszcze zupa, główne danie i oczywiście coś pysznego na deser panie Faralu/Zawiszo.
 • @Janusz Kamiński 15:02:39
  Akurat czytałem te wymiany zdań i powiem śmiało że pier...pitolisz Pan jak potłuczony i bezczelnie kłamiesz oraz manipulujesz

  Pierwszy cytat dotyczył tego że husky wkleił zdjęcie dwóch facetów z których jeden drugiemu lizał doopę a bystry husky opisał to jako lizanie WAGINY
  Dla husky'ego doopa był tym samym co wagina więc Zawisza napisał to co napisał a wcale wulgaryzmów tam nie ma

  Drugi cytat tyczy się dokładnie tego samego zdjęcia, oraz husky'ego wklejek kobiet w toplessie którymi na lewo i prawo szastał i się nimi tak jarał

  Nadal bezczelnie panie kamiński pan MANIPULUJESZ I KŁAMIESZ

  Nazwać pana ZEREM to obraza ZERA
 • @Hades 17:08:10
  //Pierwszy cytat dotyczył tego że husky wkleił zdjęcie dwóch facetów z których jeden drugiemu lizał doopę a bystry husky opisał to jako lizanie WAGINY //

  Tu masz nieocenzurowany wpis
  Pokaż gdzie ja pomyliłem cipę z dupą
  i masz tu to zdjęcie z podpisem

  //ps.

  tymczasem dzień jak co dzień na Saskiej Kepie....//

  https://pbs.twimg.com/media/EAUgK3nWwAEp60p?format=jpg&name=small

  http://niepoprawni.pl/blog/husky/mizogin
 • @Husky 17:19:19
  Pomyliłem Twoje nicki
  Rzeczywiście zdjęcie wkleiłeś jako Husky - a skomentowałeś jako Zawiedzony :))
 • @Janusz Kamiński 13:23:19
  PRZECZYTAĆ I ZROZUMIEĆ CO AUTOR MA NA MYŚLI TO DWIE STRONY MEDALU, PRZECZYTAŁEM I ZRZYGAŁEM SIĘ, WCZORAJ NIc NIE PIŁEM, NIE JESTEM ALKOHOLIKIEM I PO PIJAKU NIE PISZĘ A CO DO SŁUŻB TO W TELEWIZORZE WIDZIAŁEM JAK TACY KULTURALNI BRALI NA KOMENDACH KOPERTY, ŚMIEM TWIERDZIĆ, ŻE PAN NIE BRAŁ ?
  Sorry za Duże litery, ale pod wpływem tylko i jedynie Emocji napisało mnie się, forma ważna, treść ważniejsza.
 • @Hades 17:08:10
  Panie Hades!!! Fe!

  Przy pana brutalnych, fe, wypowiedziach, człowiek czuje sie tak jakoś tęczowo...

  Jak pan, kochany, tym razem pomalował paznokcie? A depilka pełna, jak pisze o tych ogolonych jajach ta niedobra Zawisza?

  Obciagasz, to znaczy pojmujesz?
 • @Zawisza Niebieski 13:41:13
  Chyba taśma w magnetofonie się zacięła...

  Zawisza Niebieski - 11 Czerwca, 2019 - 16:24

  Widzisz u siebie projekcję, to taki zespół psychologicznych, gdzie swoje porażki innym się przypisuje. Wiesz kim jesteś moralnie a przy okazji intelektualnie, czyli dno, kupa mułu a poniżej bagienko trollików, staraliście się budowaliście bombę i wyszedł zamokły kapiszon.

  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/husky/cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy

  A dzisiaj znowu:

  Zawisza Niebieski 15.08.2019 13:01:28

  Jest schorzenie znane medycynie określane "projekcją"
  przy którym własne złe cechy przypisuje się innym.

  Są osoby, którye brzydzą się prawdą, prawda jest dla nich wroga zaś pławią się kłamstwem.

  Co ona, ta Zawisza z tą projekcją? Ktoś ją zaprogramował i z psychologii behawioralnej nauczył ją tylko jednego terminu?

  Niemądra ta Zawisza, oj niemądra. Taki neonowy Nikoś Dyzma. Świeci, jak mu podłączyć dynamo (Moskwa).
 • @provincjal 09 18:20:20
  "Nic nie piłem..." Brawo Dzielny !

  To może to te grzybki? Te haluny, co na prowincji zbieracie?
  Po tym się rzyga, jak morski ogórek wnętrznościami.

  Uważaj człowieku. I daj spokój grzybkom. Lepiej już pij. Masz pełno kolesi wokół. Pamiętasz jak wczoraj Hades się schlał, a potem się tłumaczył, żżżże ppppallluchy mu spuchły. Ha, ha, ha.
 • @Janusz Kamiński 15:06:28
  Panie Kamiński, bardzo byście chcieli cokolwiek na mnie znaleźć i macie problem, bo ja jestem spokojnym człowiekiem, wywodzącym się ze starego szlacheckiego, choć nie wielkoksiążęcego rodu, szlachta mazowiecka. Rodzina wpoiła mi zasady i umiejętność wypicia szklanki zimnej wody zamiast wylewania swych złości na forum publicznym. Dlatego trolle wyją a ja odpowiadam spokojnie, rzeczowo bez unoszenia się. To zabójcza broń na trolle ale pozwala inteligentnemu człowiekowi obronić się przed ich atakami bez konieczności zniżania się do ich poziomu.

  Sprawa Farała została już dawno i to kilkukrotnie omówiona. Jak wielu innych nie znając innej metody, moje początki na neon, chcąc zmienić nick, nawet już nie pamiętam dlaczego, założyłem nowe konto. Konto zlikwidowane przez p. Agnieszkę dziś nie istniejące. Ot cała tajemnica z której już kilku próbowało zrobić aferę. Więcej na mnie nie macie, bo jestem uczciwym człowiekiem, czego o panu powiedzieć się nie da.

  W odpowiedzi na pana "rewelacje" mógłbym przypomnieć kilka spraw pogrążających pana, które dostępne są w internecie i kilka lat temu szeroko omawiane. Chce Pan np. o malarstwie porozmawiać?

  Chce pan potrawkę z rybki z Gdyni? Nie smaczne tam ryby dość mocno strute. Ja wolę jednak flądrę z otwartego Bałtyku. Moja ulubiona potrawa, gdy zawitam nad Bałtykiem, nad zatokę nie jeżdżę, chyba, że w sprawach zawodowych. Chce Pan Kamińskiego na grillu? Proszę bardzo. Będzie wystawna uczta dla wielu, tylko po co?

  Z szaleńczej nienawiści rzuca Pan czym popadnie licząc iż może coś się przylepi, że ktoś się złapie. Dla wielokrotnego kłamcy mizerne efekty daje. Postronni ludzie pana kłamstwa obnażają.

  Byli już tacy jak pan, i wierszyk o nich mówi

  Nim wybrzmiał poranny chorał
  Chłop trolla pługiem zaorał.

  Ani nie macie (wasza grupka trollików) szansy sprowadzenia mnie do waszego poziomu, sprowokowania mnie do używania waszego języka, przyłapania na kłamstwie, nie ta kultura, nie ten poziom. Możecie rzucać oszczerstwa, wtedy zapytam o dowody i zaraz z Janusza zrobi się maleńki Januszek kłamczuszek. Tak jak pod tym tekstem. Szukaj pan dalej, gwarantuję, że zbędny trud. A, że trolle wyją, to już taka trolla natura i trolli przywilej.
 • @Hades 17:08:10
  No cóż Husky, raz wkleja gdzie popadnie nagie dziewczynki innym razem gejów w akcie miłosnym. Normalny facet, co potrafił znaleźć sobie dziewczynę jej wdziękami się zachwyca, a na widok miłości facetów odwraca się z niesmakiem. Nigdy by mu do głowy czegoś takiego na własnym blogu propagować nie przyszło. Ale widać Huskyego obie te formy rajcują skoro na swym blogu obie propaguje. Nie moja sprawa, każdy kocha się jak lubii. Ja nikomu do łóżka nie będę zaglądał i moralności pilnował.

  Ostatecznie jest takie powiedzenie "Aby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek." Może kiedyś się zdecyduje znajdzie sobie dziewczynę, co pokaże mu czym dziewczynka różni się od chłopczyka, a może jest, jak to ładnie ujęto "waginosceptykiem"?
 • @Zawisza Niebieski 18:51:16
  O tej szlacheckości to pewnie ta pańska ulubiona projekcja, mniemam?

  I błagam - niech pan rzuca wszystkim: i tym o obrazie i tym o rybkach i o ojcu trepie. Znam świetnie waszą rozpiskę i nawet jestem z niej dumny.

  To jak szczypanie Nitrasa i Mysiło - dwa w jednym.

  No więc Spokojny Człowieku daję ci spokój, bo Ryszard mnie prosił tłumacząc, że nie ma ludzi. A ty, mimo, że wieczny aspirant z "projekcją" przynajmniej się starasz.
  Więc masz od moich kpin urlaub.
 • @Janusz Kamiński 18:25:42
  I tylko tyle?
  Strasznie słabo jak na Pańską paletę chamstwa - czuję się jakby niedoceniony :))
 • @Janusz Kamiński 18:35:46
  Cytat za cytatem a Zawiszy chamstwa i obelg jak nie było tak nie ma
  Tak to już bywa gdy jest się kłamcą i manipulatorem
 • @Janusz Kamiński 18:25:42
  "Obciagasz"

  Wiem że często Pan to słyszał za młodszych lat ale nie każdy ma takie same upodobania czy też sposób na zarabianie pieniędzy, więc proszę nie porównywać wszystkich do siebie samego
 • @Husky 19:08:01
  Ohooohoooo
  Chyba znów rybka ze śmietnika była zbyt stara i straszne niestrawności PIS'iaka dopadły :))

  Czy to kwintesencja wieloletniego blogerstwa, czy tego jak mu tam ... oooo: katolicyzmu?
 • @Zawisza Niebieski 18:51:16
  "założyłem nowe konto"

  Najśmieszniejsze w tym jest to że kilkunikowość porusza głąb który sam pisał tutaj minimum pod 3-ma nickami - przynajmniej ja pamiętam 3
  - cymbał z dyni
  - janusz kamiński
  - i jakieś kakowe oczko - czy coś takiego :))
 • @Hades 20:33:30
  Obciągactwo jako wymiana handlowa rozwinęła się w pańskich czasach.

  My mieliśmy znacznie bardziej perwersyjne upodobania. Ale na to trzeba mieć swoje lata, które się przeżyło pełnią życia.

  Tylko Hades pozazdrościć.


  Ps. A u was ciągle tylko gang bang leci?
 • @Hades 20:43:28
  To była konieczność drogi Sssss... Hadesie.
  A teraz nie potrafią konta scalić. Choć jazgdyni nadal równolegle używam, tutaj też chciałem, lecz niestety system nie pozwolił - już zajęte pisał.

  Tak, że panie Sssss... Hades nie wymądrzaj się rogalu

  Ps. Pijesz nadal? Jesteś w ciągu widzę.
 • @Janusz Kamiński 20:57:44
  Krętactwa ciąg dalszy
  Czereśniaka z dyni to zamieniłes pan na jakieś kakaowe oczko czy coś takiego jeszcze porzed januszem kamińskim
  Było to dawno temu i nie pamiętam czy już na neonie czy jeszcze na Ekranie ale pamiętam jak to nikt inny tylko Spiryto Cię raz dwa rozszyfrował i wyśmiał po tym jak nowy nick wkleił tekst bodajże o aptekach czy coś takiego - dokładnie nie pamiętam ale wstęp był bodajże z dopiskiem: kolega mnie prosił czy coś takiego :))

  Ale nie o tym temat ani o tym jak pan zarabiał pierwsze pieniądze jako ponoć "osoba towarzysząca" dla marynarzy...
  Nie moja doopa i nie moja sprawa

  Natomiast nadal nie dał Pan dowodów na Zawiszy wulgaryzmy oraz alkoholizm Spiryta

  Pokaż dowody BEZCZELNY KŁAMCO
 • @Hades 12:41:41
  ładny nokaut ;)
 • @Hades 21:29:06
  troll nigdy nie odpowiada na wprost stawiany zarzut, więc na 100% nie doczekasz się odpowiedzi ;)
 • ps.oczywiście 1*
  nie za art. bo nie czytam tekstów trolli

  ...za całokształt
 • Bardzo ciekawe są Twoje przemyślenia i pytania
  z zawarte w drugiej części notki.

  Spróbowałem na nie odpowiedzieć komponując różne komentarze, w tym Twoje.

  Zamieściłem artykuł na moim blogu:
  https://1do10.blogspot.com/2019/08/neonowa-cofka.html

  Mam coraz większe wątpliwości, czy warto na Neon24 pisać cokolwiek i komentować, skoro wraz z dymisją Adevo wraca tu ścierwomedium, a cenzor z pałą banuje za poglądy niezgodne z ruską linią programową i próbuje po bolszewicku zastraszać, aby nie pisać prawdy.
 • @Mind Service 22:21:05
  Obym miał tylko twoje wątpliwości co do NEonu.

  Mam znacznie większe. I kosztowniejsze.
  Więc potrzebuję twojej małej pomocy.

  Zerknij na PW


  JK
 • @Mind Service 22:21:05 wyszło szydło z worka
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  zajrzałem na ów twój "blog",

  biorąc pod uwagę tok narracji nasuwa się jeden wniosek

  TY jesteś chorym z nienawiści BANDEROWCEM,

  łasisz się teraz do Polaków, "riezając ruskich", ale zaraz potem przyjdzie nasza kolej.

  Słusznie Cię blokowano, bowiem my tu mamy amatorską witrynę przeznaczoną dla Polaków, a nie dla egentury, jak TY.
 • @interesariusz z PL 08:59:35
  Chce pan powiedzieć, że Ukraina jest gorsza od Rosji z obecnym dyktatorem?

  Że to Ukrainy mamy się bardziej obawiać i bardziej ich nienawidzić?

  Przecież to dobrze znana linia programowa Kremla.
 • @Janusz Kamiński 05:21:38
  "Mam znacznie większe. I kosztowniejsze.
  Więc potrzebuję twojej małej pomocy"

  Ja również służę pomocą:

  https://www.znanylekarz.pl/psychiatra/gdynia
  https://lekarzebezkolejki.pl/psychiatra/gdynia

  Tyle mogę pomóc
  Finansowo proszę już radzić sobie samemu
 • @Hades 18:58:19
  Klikanie w internecie jest obecnie ulubioną zabawą czterolatków.

  Sssss. hades - tyś jeszcze ciągłe gimbaza?

  Umysłowo na 100%, ale gonady?
 • @Janusz Kamiński 17:51:37
  Wyj chłopcze WYJ - to jedyne co jeszcze dasz radę z siebie wykrzesać - bo kamieniem do mnie nie dorzucisz :))

  A po za tym może nie doczytałeś więc raz jeszcze pomagam:

  https://www.znanylekarz.pl/psychiatra/gdynia
  https://lekarzebezkolejki.pl/psychiatra/gdynia

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031