Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 1427 komentarzy

ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ

Janusz Kamiński - Rozważania o kondycji człowieka w kwantowym świecie plus gwałtowne reakcje na głupotę. Lecz postaram się być delikatny dla wszystkich.

Wojna przenosi się do Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To już nie przelewki. Nie jakiś głupi Franek Timmermans, który demonstracyjnie dokucza polskiej władzy, bo jest zakręconym krypto-komunistą i nie może znieść, że w "jego" Europie odradza się jakaś paskudna konserwatywna republika.

 

 

 

To już nie przelewki. Nie jakiś głupi Franek Timmermans, który demonstracyjnie dokucza polskiej władzy, bo jest zakręconym krypto-komunistą i nie może znieść, że w "jego" Europie odradza się jakaś paskudna konserwatywna republika rozlewająca jak zarazę wstrętny populizm mogący zniszczyć Wielki Plan.

 

Ale ten nadęty cymbał, pomarańczowy holenderski karzełek, ściskający i smyrgający się z Biedroniem, oraz składający hołd wyznawcom Lenina, też jest elementem ataku przypuszczonego na świat. Jaki świat? Krok po kroku... Paryż -11 podpalonych kościołów – symbol najstarszej córki kościoła, katedra Notre Dame – Niemcy praktycznie już skazane na islam – kościoły zamieniane na dyskoteki i nocne kluby także w Hiszpanii, Belgii, Holandii, Danii, Szwecji... Dziewięć tysięcy wysoko postawionych osó duchownych w USA oskarżonych i skazanych za pedofilię...

A w niemieckim miasteczku Montabaur w Nadrenii, na koszt niemieckiego podatnika, żyje sobie spokojnie i radośnie, syryjski uchodźca z czterema żonami i ponad dwudziestką dzieci. Dobra ciotka Andżela daje mu rocznie 360 tysięcy euro (1 548 000 zł) zasiłku, żeby bidula nie głodował. Z tak liczna rodziną oczywiście nie ma czasu na pracę. [1] Nie tylko temu jednemu muzułmaninowi; otwarcie i bez politycznej poprawności, której ulega nawet papież Franciszek, mówiąc – człowiekowi obcemu europejskiemu środowisku,cywilizacji i kulturze otwieramy szeroko wrota i wołamy -Willkommen!

Co to jest? O co tu chodzi? Prosta sprawa...

KTOŚ zdecydował, że trzeba zbudować NOWE i aby to dobrze zrobić trzeba kompletnie zniszczyć STARE. W rezultacie to jest likwidacja tysiącletniej Cywilizacji Zachodu. Nazywanej również równolegle Cywilizacją Łacińską. Stwierdzono, że lepiej działać zawczasu, za nim wszystko samo się rozwali. Depopulacja, drastyczny spadek dzietności, szczególnie w Niemczech i Skandynawii. Wyprowadzanie przedsiębiorstw, głównie przemysłu do państw trzeciego świata i idąca za tym gnuśność, hedonizm i konsumpcjonizm obywateli. Upadek moralny i etyczny. Zanik autorytetów. I co najgorsze – powrót do elementów ideologii komunistycznych Karla Marksa i Lenina. To wszystko prosta droga do samozagłady. Więc postanowiono ten proces przyspieszyć i zniszczyć stare w sposób kontrolowany.

Co jest zwornikiem nadal spajającym Europę od Bułgarii po Portugalię i Irlandię? Oczywiście religia, Chrześcijaństwo. Zniszczmy więc chrześcijaństwo, a reszta już pójdzie łatwiej. Z kolei w całym chrześcijaństwie najniebezpieczniejszy jest Kościół Katolicki z Watykanem w centrum. Zacznijmy więc niszczenie od katolicyzmu. Które państwo jest najbardziej katolickie w Europie? Włochy? Portugalia i Hiszpania? Niee... Obserwatorzy nie mają wątpliwości – to Polska. Więc to tu trzeba ostro i bezwzględnie zaatakować. I atak rozpoczęto.

Podczas gdy w Europie zachodniej niszczenie kościoła trwa już od lat i idzie swoim powolnym trybem, z szybkością z jaką tamtejszym, bezbronnym obywatelom robi się sieczkę z mózgu, to w Polsce, z powodów historycznych, głównie Matki Boskiej Częstochowskiej, kardynała Wyszyńskiego i świętego Jana Pawła II, zdecydowano działać radykalnie, na wiele frontów i nie przebierając w środkach.

Jeszcze dosłownie parę lat temu, gdy debilny muzyk Nergal rwał na strzępy w trakcie koncertu Biblię, to był to tylko odrębny epizod. Lecz była to pierwsza jaskółka, albo balon próbny testujący reakcję Polaków na bluźnierstwo. Tymczasem ostatnie miesiące to już nieustanny atak na kościół, katolików i ich najświętsze i najważniejsze symbole o których powyżej napisałem. Wymienię tylko kilka by pokazać ciągłe i systematyczne działania.

Teatr Powszechny w Warszawie wystawia sztukę "Klątwa" reżyserowaną przez jakiegoś zidiociałego, chorwackiego prowokatora, która jest ohydnym bluźnierstwem, wulgarnym spektaklem, który nie jest żadnym "wyrazem artystycznym", tylko bolszewicką agitką atakującą kościół. Tu bezpośrednio zaatakowano nasz święty, narodowy symbol – Jana Pawła II. Bez niedomówień pokazano jego sylwetkę w zboczonym akcie seksualnym. Żeby nie było wątpliwości, że mamy do czynienia z postacią fałszywą, wyuzdanym homoseksualistą.

Zaprezentowano na ekranach kin film "Kler". Jest to frontalny atak na hierarchię polskiego kościoła. To nie pasterze wiernych, tylko zdeprawowani zboczeńcy i degeneraci.

- O! Patrzcie! Takich macie kapłanów. Takich duchowych przywódców. Co teraz powiecie o tych typach w czerwieni, czerni i purpurze?!

Antykościelna, rozhisteryzowana aktywistka, zawodowa prowokatorka, w święty dla wszystkich prawych Polaków wizerunek Czarnej Madonny, Królowej Polski, Matki Boskiej Częstochowskiej, otaczany przez naród nabożną czcią, wkleiła symbol LGBT – lesbijek, pederastów osobników biseksualnych i transwestytów - ich specyficzna tęczę. I te wizerunki rozklejała byle gdzie na mieście. W tym na publicznych toaletach i plastikowych śmietnikach, by jeszcze bardziej święty symbol upodlić.

Parę dni temu, szeroko reklamowane wielkie wydarzenie, czyli "wykład" niesławnego ex-premiera Tuska, poprzedził wstęp osobnika o nazwisku Jażdżewski, który ujawnił cóż to za wielkie wydarzenie. Wiernych nazwał świniami i zerami, a księża to oszuści, używający krzyża jako pałki do zaganiania owieczek. No tak... Przynajmniej upewniliśmy się skąd idzie atak. Bezpośrednio z Brukseli, ze szczytów Unii Europejskiej.

Dosłownie dwa dni temu podjąłem polemikę z blogerem kreującym siebie na "eksperta" w temacie polskiego Kościoła Katolickiego. A z moich obserwacji – wielkiego miłośnika teorii spiskowych i tajnych stowarzyszeń. W komentarzu pozwoliłem sobie wyrazić opinię o wielkości kardynała Wyszyńskiego, niekwestionowanego obrońcy narodu w czasach komuny.

Odpowiedź autora była krótka:

"Niestety, muszę Pana zmartwić. Prymas Wyszyński był prominentnym członkiem charystów i legenda o nim jako obrońcy wiary i Kościoła nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. W świetle zgromadzonej przeze mnie wiedzy był wyjątkowym szkodnikiem. "

Tak to mamy próbę zburzenia najważniejszych religijnych i moralnych symboli Polaków: Matki Boskiej Częstochowskiej; Świętego Jana Pawła II; Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Przyznam, że w Polsce zaczęli zmasowany atak z Grubej Berty. Na celu sam szczyt polskiego katolicyzmu. Uważają, że jak odrąbią głowę, to potem reszta sama się rozpadnie. Co oni jeszcze wymyślą? Gdzie następnie skierują plucie jadem?

Czytając uważnie dzieje Jezusa Chrystusa często przywołuje się słowa o nadstawianiu drugiego policzka. Ale to fałszywy obraz Syna Bożego. Jezus był wojownikiem, który odważnie stawał w obronie swojego dzieła. Dlaczego dziś kościół nie chce podążać jego śladami? A my wierni, podobno jest nas 90% Polaków, więc choćby grupa najdzielniejszych, nie staniemy w obronie i nie damy odporu lewakom, bolszewikom i zboczeńcom?

Długo sądziłem, że jedynymi impulsami zdolnymi mnie negatywnie pobudzić jest głupota i faryzeuszostwo, oraz wszelakie lewactwo. Teraz doszły do tego – antyklerykalizm i gender. Czy o to właśnie chodzi tym prowokatorom, by mnie i innych coraz częściej negatywnie pobudzać? Przecież to dla nich może się negatywnie skończyć.

 

[1] https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/syryjczyk-ma-23-dzieci-dostaje-w-niemczech-360-tys-euro-zasilku/n79k5l7 .

KOMENTARZE

 • Janusz
  Janusz, powiem Ci, że naprawdę mnie ubodło jednoczesne sprofanowanie Matki Bożej i Jezusa Chrystusa, bo przecież na tym wstrętnym fotomontażu i Jezus został przyobleczony w obleśną tęczę. Byłem dwa razy na pielgrzymce pieszej do Częstochowy i mam stosunek emocjonalny. Atak na Maryję jest czymś godnym najwyższej pogardy, jest łajdactwem.
  Pozdrawiam
 • Janusz
  Witam serdecznie i całkowicie się zgadzam...

  Atak na KK jest atakiem na nas, na naszą państwowość, nasz honor i godność. Musimy reagować. Co być powiedział, gdybyśmy jakoś się zrzeszyli, założyli stowarzyszenie i w obronie naszej wiary składali pozwy zbiorowe do sądu. Może to naiwne, ale jak inaczej można reagować, skoro nasz KK i jego purpuraci nie reagują tak jak byśmy chcieli?
  ​Pozdrawiam  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/wojna-przenosi-sie-do-polski

  ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :).
 • @krzysztofjaw 18:43:29
  Pozwy do sądu?
  Tu trzeba stowarzyszenia ludzi dobrej woli, co kijami wypędzą te takie bźdźwiągwy ze społeczeństwa na rozstajne drogi pod lasem, a tam dokonają rozrachunku - kijami.
 • Janusz Kamiński
  To uległość i słabość PiS i nadstawiania drugiego policzka. A mieli karać patologie, a oni woleli wetować ustawy o sądach, by było jak było. No to teraz nikt nie przejmuje się PiS-em i prawem. Bo w sądach rządzi żydokomuna która broni tej patologi i to dzięki Dudzie i Kaczyńskiemu. I może pan tu cuda wypisywać, ale taka jest prawda
 • Nieustanne przesladowanie Kosciola Katolickiego to najlepszy
  dowod na istnienie Boga , szatana i o slusznosci naszej wiary.
 • @krzysztofjaw 18:42:47
  Czekaj Krzysztof... cyt "Jezus został przyobleczony w obleśną tęczę".

  Tęcza jest symbolem pojednania z Bogiem...więc nie może być obleśna...obleśni są ci, którzy posługują się tęczą w swoich partykularnych, politycznych interesach...po Twoim komentarzu widzę, że dałeś się nabrać na lewacką retorykę i tak de facto już nią rozumujesz i tak postrzegasz...odnieśli sukces w ten sposób...rozumiesz?
 • @trybeus 19:51:51
  Dokładnie. Duża część konserwatystów daje sobie narzucić lewacki dyskurs. A to trzeba kontratakować
 • @trybeus 19:51:51
  Bicze do "tłumaczenia" tym jędzom mogą być tęczowe.
  (Kiedyś, na statkach, stosowano "kota o 7 ogonach". A takim jędzom inaczej nie wytłumaczy...
 • @Wican 20:23:12
  Tonie jest tak z tą tęczą. Lesby i pedaraści z LGBT ukradli symbol biblijny z Księgi Apokalipsy. Lecz by uniknąć ewentualnego procesu, nieco ją zmienili. Jest mniej kolorów i w innej kolejności.

  A profanacja moi mili polega na tym, że święty wizerunek się przerabia w celach sponiewierania symbolu.

  Jeżeli Trybeusa to nie szokuje, to podziwiam jego kardynalski spokój.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:31:29
  Ktoś już proponował by utworzyć straże obywatelskie.
  I pedzia bezkarnych szubrawców, aż się poważnie zaczną bać.

  Nie trzeba dużo, bo to tchórze i mięczaki.
 • @trybeus 19:51:51
  Tęcza gejowska inaczej wygląda niż chrześcijańska. I tak to miało wyglądać: przejęcie symboliki, ale musieli sie odróżnić. Ja mówię o tęczy gejowskiej, choć wiem, że takim symbolem też chcieli prowokować.
  pzdr
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:07:36
  Dokładnie tak uważam. Dosyć milczenia i pozwalania na plucie nam w twarz.

  Osobiście będę czynnie reagował.
 • Nie!
  "Teraz doszły do tego – antyklerykalizm i gender. Czy o to właśnie chodzi tym prowokatorom, by mnie i innych coraz częściej negatywnie pobudzać? Przecież to dla nich może się negatywnie skończyć."
  --------------------
  Zaczyna się od prowokacji a skończy na mordowaniu kleru i nie tylko kleru - niegdysiejsza rewolta w Meksyku i Hiszpanii nie pozostawia złudzeń. Tym razem jednak czarci pomiot przygotowuje się profesjonalnie - nasyca najpierw Europę wrogim białemu człowiekowi i chrześcijaństwu - kolorowym elementem.
 • @krzysztofjaw 18:43:29
  Witaj Krzysztof.

  Powiem ci jeszcze, że nie ma już na co czekać.

  Nieco mnie smuci cisza kościoła. Franciszek zakazał reagować?
 • Oburzeni sami pomagają w atakach na Kościół
  A najgorsze jest to, że wielu katolików, wraz z władzami państwa, wzmacniają te ataki na Kościół. Zamiast te głupie, o mały zasięgu profanacje, po prostu zignorować, to jest to propagowane na całą Polskę, a nawet świat. Dziś każdy zna sprofanowany tęczą wizerunek Matki Bożej, każdy wie co to "Kler" i "Klątwa", które dzięki darmowej reklamie mają milionową widownię. Cała ta histeria wokół tych głupot - te protesty, dyskursy publiczne, głosy oburzenia i akcje nagłaśniające - napędziły im taką reklamę, o której nie mogliby nawet marzyć i nie było by ich stać by zapłacić za to. Działalność oburzonych chrześcijan zapewnia ogromne rozreklamowanie tych bzdur - bez tego trzeba by za reklamę zapłacić grube miliony.

  Moim zdaniem wszystkie te profanacje są kompletnie nieszkodliwe i nie są w stanie niczego złego uczynić wiernym i Kościołowi. Nie ma takiej możliwości, że ktoś zobaczywszy Matkę Boską w tęczowej aureoli przestanie wierzyć w Boga, czy też zmieni się mu moralność. Więc należy to po prostu ignorować i kompletnie nie ma sensu nabijać temu darmową reklamę. Jak ktoś się tym bardzo oburzy, to może po prostu zerwać i zniszczyć te ulotki. Ale aresztowanie tej pani Podleśnej spowodowało, że ona swoją popularność przemieni co najmniej na kilka tysięcy złotych zarobku tylko na samy fejsbuku. A sprawa w sądzie w sposób oczywisty skończy się niczym, tak jak darcie Biblii przez Nergala. Nie widzę kompletnie żadnego sensu w nabijaniu kasy takim osobom.
 • @Janusz Kamiński 21:31:05
  "Nieco mnie smuci cisza kościoła. Franciszek zakazał reagować?"

  Kościół jak zwykle wykazuje się nadzwyczajną mądrością, nie napędzając reklamy głupkom. Franciszek nie musi zakazywać, bo księża są z sami siebie mądrzy i wiedzą bzdur reklamować nie należy.
 • @Janusz Kamiński 21:29:12
  "Osobiście będę czynnie reagował."

  To przynajmniej załatw by Ci coś za to zapłacili. No bo przecież nie warto napędzać kasy głupkom za darmo, nie?
 • @GPS 21:38:37
  Zamilczanie to lepsza metoda niż bezproduktywne oburzanie i nagłaśnianie tych ekscesów. Skuteczniejsze byłyby grupowe pozwy o dużą kasę. W sprawie Nergala Sąd Najwyższy uchylił wyrok Sądu Okręgowego uznając, że podsądny złamał prawo. Taki wyrok jest wskazówką dla innych sądów orzekających w podobnych sprawach. Oczywiście został zamilczany.
 • @wercia 22:42:33
  Nergal wszelkie grzywne spłaci z odsetek za to co zarobił dzięki darmowej reklamie jaką dostał od oburzonych.
 • @Pyra z Wildy 19:23:21
  Też postawa uległa mi się nie podoba.
  Lecz możne nie było innego wyjścia?
  Czy PIS zdobył całą władzę? Gdzież tam! Zdobył sejm, senat, radęministrów i fotel prezydenta.
  Nie ma sądów, nie ma uniwersytetów,nie ma gazet i większości mediów. A co najważniejsze -nie ma samorządów dużych miast.
  Więc ile władzy ma? 50%,czy więcej?

  A tacy jak pan tylko patrzą i narzekają.
 • @demonkracja 21:30:21
  Mordowanie kleru?
  Robią coś gorszego. takmąca ludziom słabym w głowach, że schizofrenik na oczach tłumu zabija prezydenta miasta i się cieszy i wiwatuje, a wczoraj niedojrzały 15-latek nożem zabija kolegę.

  I tu jest najgorsze. To ciągłe szczucie i kłamstwa prowadzą do zmiany mentalności na dziką i barbarzyńską.
 • @GPS 21:38:37
  Grzegorzu - źle myślisz.

  Później ci to wytłumaczę, co
  ja rozumiem przez obywatelską i odpowiedzialną postawę.
 • Sprawy można ująć szerzej..uogólnić.
  Zniekształcony wizerunek to ogólnie rzecz biorąc karykatura.
  Rysowanie karykatur nie jest zabronione.
  Każdy rysunek a zwłaszcza karykatura niesie w sobie jakiś przekaz.
  Karykatura (zniekształcenie) może być pozytywne (dodające wartości) lub negatywne (ujmujące wartości).
  Tolerujemy i cieszymy się z karykatur negatywnych tych których nie lubimy a wściekamy się na karykatury "naszych idoli".
  Karykatury mogą nieść przesłanie prawdziwe lub fałszywe.

  Ogólnie lubimy karykatury naszych wrogów (np Memy) bo to najkrótsze wzrokowe przekazanie jakiejś "prawdy".
  Za karykatury mordują np islamiści (zamach na Ebdo coś tam) ale też trzeba przyznać że były to bardzo wredne złośliwe karykatury.

  Karykatura o której pisze autor mówi w istocie , przewrotnie prawdę...
  wg legendy "Maryja" była "niepokalana" i "porodziła syna"
  Dzieci na ogół rodzą się po "pokalaniu" czyli po stosunku albo kilku.
  LGBT to określenie dla różnych realnych odstępstw seksualnych od normy. Rodzenie dzieci bez stosunku seksualnego (bez "pokalania") to jest jak najbardziej odstępstwo od normy... czyli mieści się w definicji LGBT.
  Wniosek jest taki że karykatura "Marii" w istocie mówiła złośliwą prawdę... tak zwykle działają karykatury.

  To czysta logika nic emocjonalnego.
  Zawsze mnie zadziwiał ten kościelny fetysz (nie do sprawdzenia) i "niepokalaniu" "Maryji". Medycyna zna takie przypadki (dzieworództwo) ale żeby to fetyszyzować do takiego wręcz histerycznego stopnia jak robią to katolicy ? To jakiś skrajnie irracjonalny absurd.

  Dla mnie ta cała akcja to zwykła akcja propagandowa bazująca na przekazie karykatury. W internecie są tysiące najróżniejszych karykatur na tysiące tematów ważnych społecznie, politycznie..
  Karykatura to klasyczna broń w walce propagandowej.
  Bron dozwolona pod warunkiem że pokazuje, uwypukla prawdę a nie sugeruje kłamstwa.
 • Odnośnie "pokalania" to popieram Papieża Benedykta.
  Nie jestem wierzący choć z urodzenia katolik" jak większość dzieci w Polsce...niemniej popieram w wielu kwestiach (ziemskich) obecnego Papieża
  np w takiej związanekj z masowym pokalaniem niepokalanych:
  https://wiadomosci.onet.pl/religia/aktualnosci/papiez-franciszek-o-naduzyciach-wobec-zakonnic/zcg13ef

  Co ciekawe Polski KK bardzo nie lubi tego Papieża a lubi np JPII który to z czym walczy obecny Papież skrywał tuszował udawał że nie ma problemu i wiadomo dlaczego.
 • @Oscar 07:52:33
  Słuchaj, warto poszukać, podyskutować, czy aby na pewno używamy pewnych określeń prawidłowo, w pełnym znaczeniu użytego słowa.

  Zamiana oryginalnej aureoli Matki Boskiej i Dzieciątka, nie jest karykaturą.
  Karykatura przesadnie przejaskrawia charakterystyczne cechy osoby, wydłużając nos, pompując wargi, czy robiąc małe oczy z zezem, aby ośmieszyć (często nie złośliwie) portretowaną osobę.

  Karykaturą w żadnym wypadku nie jest dodawanie symboliki, która ma sprawiać wrażenie, że dana osoba ma podwójne życie, albo nie jest tym, kim się przedstawia. Dorysowanie swastyki, gwiazdy Dawida, czy sierpa i młota, to czarna propaganda, a nie karykatura.

  Częstszym faryzeuszowskim usprawiedliwieniem jest mówienie, że to tylko krytyka, gdy jest to ewidentny paszkwil.

  Błądzimy z powodu manipulacji słowami. Często rzucanymi na wiatr.

  I pamiętaj Oskarze - słowo wylatuje ptakiem, a wraca kamieniem.

  To także przypomnienie dla pana Ruszkiewicza.
 • @Oscar 08:04:12
  Chrzanisz tutaj okropnie.

  Mam materiały źródłowe które bezspornie stwierdzają, że:

  - św.Jan Paweł II był raczej homofobem i do spraw nienaturalnego, a także zabronionego przez doktrynę seksu miał stosunek negatywny. Dlatego mafia gejowska dzisiaj go zwalcza (gratuluję dobrych źródeł). Podobną postawę miał Benedykt i dlatego odszedł

  - papież Franciszek jest otwarcie tolerancyjny m.in. dla orientacji homoseksualnych.

  I tyle...

  Rozwinąć z datami i nazwiskami?
 • @Janusz Kamiński 09:11:46
  Przecież wyjaśniałem że "niepokalanie" mieści się w definicji LGBT.

  Karykatura to coś więcej niż zniekształcenie postaci to również tło w którym występuje karykatura to cały obrazek a więc i kontekst w tle.

  Nie przeczę że ta karykatura jest złośliwa .. jest. Tak wygląda walka polityczna a KK w politykę włazi z buciorami i chce być nietykalny
  to kolejna "nadzwyczajna kasta".
  Nie istnieje demokracja bazująca na "nadzwyczajnych kastach".
  Nadzwyczajna kasa w systemie oznacza dyktaturę bazującą na poczuciu bezkarności i racji absolutnej... czyli doktrynalnej.

  Gdyby obowiązywał rozdział kościoła od państwa takich sytuacji nie powinno być... ale jak KK uprawia politykę to musi się liczyć z "politycznymi" atakami.
  Podobnie jest z biznesem w KK powinien być rozdział biznesu i KK
  a KK uprawia wielki biznes zasłaniając się jednocześnie swoją "nadzwyczajnością" to stwarza skrajnie nierówne czyli dyskryminujące warunki na rynku dla innych podmiotów które nie są "nadzwyczajną kastą".
 • @Janusz Kamiński 09:17:40
  Odwracanie kota ogonem to prymitywna metoda.
  Za JPII zjawiska pedofilii w KK nie były ścigane tak jak teraz ale zamiatane pod dywan choć uparcie spod tego dywany wyłaziły ...a obecny Papież głośno o tym mówi i coś robi...
  Wszyscy to widzimy.

  Prywatne preferencje Papieży nie mają tu nic do rzeczy.
  Prywatnie każdy może być kim mu pasuje byle innych nie krzywdził.
  Mówimy o ściganiu tych co krzywdzą innych wykorzystując ich seksualnie wbrew ich woli (molestowanie..itp).

  Artykuł o zakonnicach jest tu znamienny.

  Głoszony przez KK skrajny ascetyzm seksualny jest w wyraźnym kontraście z tym co się dzieje wewnątrz KK... to takie obłudne...
  a do tego zwalanie winy na ofiary.. to już wstrętne.

  Seks jest naturą człowieka a natura powinna być wolna o ile nie szkodzi innym ludziom...
  a szkodzi ... publiczne wyuzdnie, molestownie seksualne, pedofilia.. gwałty...
  LGBT to zjawiska zawsze występujące w naturze natomiast zasadę nieszkodzenia innym łamie się poprzez publiczne obnoszenie się ze swoimi dewiacjami a jeszcze bardziej szkodzi przyuczanie dzieci do dewiacji..
  A pedały i lesbijki zawsze były i będą to genetyczne ułomności a ludzi ułomnych nie należy prześladować o ile nie krzywdzą innych np obnażając się ze swoją ułomnością (normalnym wtedy chce się rzygać a to poważny dyskomfort to wręcz obraza uczuć estetycznych).
 • @krzysztofjaw 18:43:29
  "Atak na KK jest atakiem na nas, na naszą państwowość, nasz honor i godność. "

  A co z rozdziałem kościoła od państwa ?
  Czyżby Polska miała być państwem wyznaniowym jak no Arabia Saudyjska ?
  To przecież zaprzeczenia demokracji.
 • @Oscar 08:04:12
  "Odnośnie "pokalania" to popieram Papieża Benedykta."
  Chyba się pomyliłem.. miałem na myśli obecnego Papieża.
  To zresztą wynika z przytoczonego linka.
 • @Janusz Kamiński 09:11:46
  a gdzie tak reklamowany "drugi policzek" ?
  znowu obłuda.
 • @Oscar 09:37:42
  Czy ty zdajesz sobie sprawę, co to jest p r o f a n a c j a ?

  Stuknięta pani psycholog, co dobrze wie, jak mocno użądlić profanuje w Polsce najświętszy obraz Polaków.
  Sporo krzyku, paru wątpiących i obrońców, jak ty... i nic się nie dzieje.

  W Paryżu, redakcja satyrycznego pisma Charlie Hebdo, wykonali, jak to nazywasz, karykaturę Mahometa, którą natychmiast muzułmanie, tak, jak teraz u nas katolicy, uznali za profanację.
  Nie żadni fanatycy z ISIS, tylko dwaj obywatele Francji, Algierczycy z pochodzenia, wtargnęli do redakcji i w sumie zabili 12 osób.
  Czujesz, co może spowodować igranie z "karykaturami"?

  Twoja argumentacja, to tzw. nowo-mowa, bolszewicka relatywizacja pojęć i słów. Dziś spadkobiercą bolszewików jest polityczna poprawność i post-polityka. To samo szambo, z mistrzem Urbanem na czele.

  Jesteś z Trójmiasta. Sąd Ostateczny Memlinga widziałeś na własne oczy (a może nie?)
  Jezus tam otoczony jest tęczą. Symbolem połączenia Boga z Ziemią.
  Tęcza jest naturalna, taka jak widzimy po deszczu - siedmiokolorowa.
  7 - siedem to święta liczba biblijna. M.in. Pan Bóg stworzył świat w 7 dni, tydzień ma 7 dni itd.
  Natomiast liczbą niepełną jest 6. Biblia w Apokalipsie,mówiąc o Bestii,podaje - a liczba jej była 666. I dla chrześcijan to liczba szatana, liczba zła, splugawiona.
  I mądra pani psycholog maluje na świętym dziele tęczę sześciokolorową -symbol diabła!

  Nadal lekceważysz prowokację, że to taka tam "karykatura"?
 • @Oscar 10:00:53
  Demokracją nie usprawiedliwisz się przed Panem Bogiem gdy staniesz po śmierci przed Nim.
 • @Oscar 10:05:18
  Czytasz bez zrozumienia.
  Udowadniam, że pan Jezus był wojownikiem, a drugi policzek jest metaforą odnoszącąsię do pospolitych kłótni.
  Dziś nadużywany, jako wyraz durnej pokory.
 • @Janusz Kamiński 11:21:13
  "obrócić" piszemy przez "ó" kreskowane, "miszczu" mowy polskiej.
 • @Soplica 11:16:16
  Zasłoniłeś kotu oczy i obróciłś go w piruecie. To jest dopiero odwracanie kora ogonem.

  Nie ma sensu kontynuować dialogu. Jesteś mistrzem sofistyki [1].
  Kto cię tego uczył? Na kursach?

  [1] Sofistyka - świadome posługiwanie się nieuczciwą argumentacją w celu udowodnienia fałszywej tezy
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:44:35
  Panie Jareczku sobotni (jak tam kac, czy dalej cieniujemy?) - czujne oko wypatrzy wszystko !

  Dobre szkolenie...
 • @Janusz Kamiński 11:15:03
  Tak gwoli wyjaśnienia: 7 - liczba , jak wszystko, "ukradziona " innym religiom.

  To nie jest wymysł żydowski, a wkomponowanie 7 w ich próbę wyjaśniania świata.

  & - chyba wywodzi się z zaratusztrianizmu, gdzie (na początku, a przed różnymi schizmami) występował Stwórca mający 6 pomocników.
  Można znaleźć (to Amesza Spenta - piszę z pamięci, może być literówka).
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:05:53
  Oczywiście-judaizm dokonywał wielu zapożyczeń dosłownie zewsząd.

  Lub to też była, jeżeli będę się trzymał tej teorii świadomości kwantowej, która istnieje poza ziemskimi bytami, to wszyscy we wszechświecie mają dostęp do tej skarbnicy.

  Zszokowany byłem w Chinach, gdzie poza centrami nie mówi, w żadnym europejskim języku, a ja kasłając usiłowałem wytłumaczyć w aptece, że potrzebuję coś na kaszel.
  Na to pani za ladą uśmiechając się stwierdziła (oczywiście fonetycznie) - aa, kaszel?

  Tak, tam też, bez kontaktu z Europą, kaszel to kaszel.

  Więc ja się kompletnie nie dziwię wspólnej symbolice liczb.
 • @Janusz Kamiński 11:15:03
  PROFANACJA ? Wiem co to jest.
  Od 89r obserwuję masową metodyczną profanację np grobów żołnierzy radzieckich którzy oddali życie na ziemiach Polskich podczas wyzwalania tych ziem z okupacji nazistów... albo profanację Polskich żołnierzy którzy walczyli w wyzwolenie Polski razem z żołnierzami radzieckimi... czy choćby grobów żydowskich.
  Obserwuje systemową profanację ludzi którzy po IIWWŚ budowali Polskę uprzemysłowioną, z ziemią dla chłopa, z darmową powszechną edukacją i z taką samą opieką medyczną w miejsce Polski oligarchicznej, z masowym bezrobociem, z KK jako największym oligarchą ziemskim w Polsce z oligarchią rodową, z chłopem analfabetą jako niewolnikiem oligarchów...podobnie w miastach..

  Taki program rozwoju państwa popieram i dzisiaj (socjal PISu)
  i nie chcę powrotu do relacji z okresu przedwojennego.

  Wracając do myśli przewodniej .. wiem co to profanacja.
  Każda profanacja boli zwłaszcza jak się "profanuje" osoby nieżyjące.
 • @Janusz Kamiński 12:00:32
  Kaca to najwyraźniej ty masz, literówek z litości już nie będę wytykał.
  Mam gdzieś jeszcze słowniczek ortograficzny dla dzieci, jak dla ciebie wystarczy. Mogę ci przesłać (albo poproś wnuczkę, niech ci sprawdza teksty przed publikacją, żebyś nie robił sobie niepotrzebnego obciachu).
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:05:53
  Celna uwaga.
  żydzi swoją legendę o żydowskim Bogu skompilowali z wielu znanych wtedy religijnych przekazów różnych religii.

  Równie dobrze można być w mordę jak ktoś podważa wiarygodność bajki o Marysi i siedmiu krasnoludkach. Wiele dzieci ma w takim przypadku "obrażone uczucia" i gdyby były większe lały by w mordę tych co profanują "Marysię i 7 krasnoludków" .. podobnie np w kwestii "bociana i kapusty" to też jest wiara którą kultywują dzieci.... albo taki "Święty Mikołaj i prezenty" to też wiara w czystej postaci...
  i ataki na Mikołaja obrażają uczucia wiary małych dzieci...

  Chciało by się żeby i duże dzieci (owieczki) dorosły... ale to jak w przypadku dzieci .. ich decyzja... dorosną albo i nie.
  ... byle w mordę nie lały ...i uważały się za lepsze bo to już jest dyskryminacja na tle wyznaniowym.
 • Papież walczy z pedofilia w KK
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2019051110373108-Sputnik-papiez-rozporzadzenie-walka-pedofilia/

  I ja, nieortodoksyjny "ateista", to popieram.
  A polski KK i jego owieczki ?
  Chyba się pogubiły w swojej wierze... komu wierzyć "pasterzom" ustanowionym przez JPII czy obecnemu Papieżowi.
 • @Janusz Kamiński 07:33:47
  Tu jest moja pełna odpowiedź: https://gps65.neon24.pl/post/148851,napedzanie-biznesu-profanantom
 • To jest ciekawostka.
  Modny temat... kultywowanie "wartości" różnych rodowodów.
  "Wściekły rasistowski bigot i faszysta, zwolennik masowego mordowania Psychopata i sponsorowany przez państwo terroryzm, Ben Shapiro, skraca krótki wywiad BBC, gdy zostaje poproszony o opisanie „Czym są wartości judeochrześcijańskie?”
  .https://twitter.com/i/status/1126832712868712448

  Polubione przez 5 ludzi

  heavymetal60 , 10 Maj 2019 at 21:39
  "
  A wy wiecie jakie to wartości "judeochrześcijańskie" ?... "katolickie"
  albo "wartości Europejskie" ?

  Wymieńcie je sobie...
  i zastanówcie się czy nadużywający tych sloganów ich przestrzegają ?
  i czy czasem z tymi wartościami nie są połączone inne "wartości" o których wstyd mówić... bo bardzo wredne.
  Wartości mogą być ujemne ...a nawet mieć plusy ujemne jak twierdzi jeden elektryk (nie dla wszystkich dodatnie jest dodatnie to co dla oligarchów jest dodatnie to dla Narów jest najczęściej ujemne ... tu elektryk paradoksalnie miał rację...choć pewnie o tym nie wie bo prostak przerostem ego).
 • Przypowieść " jakKali kraść" ciągle aktualna
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSq7vlr17f2rMNfyJFe3scrh7y2B7IDGh1RTNb5_xkrketcwQub
 • @Oscar 14:58:45
  Nie ma żadnych wartości "judeochrześcijańskich": https://gps65.neon24.pl/post/148620,jaka-cywilizacja-upada
 • O Polskiej edukacji solidaruchów .. w karykaturze.
  Ciekawe zestawienie.
  https://pbs.twimg.com/media/D6PHrW3W4AE5jcH.jpg

  Za PRLu Polska była znacznie wyżej w takim zestawieniu.
  a za II RP Najjaśniejszej o wiele niżej.

  Zwracam uwagę na Japonię i inne kraje z czołówki... tak widać jak przekłada się edukacja na ogólny poziom życia i na życie "religijne"
  Popatrzcie sobie jak plasują się kraje w których religia dominuje w polityce.

  Tu popieram reformę systemu edukacji PIS w kierunku powrotu do tego co było w PRLu (szkoły zawodowe , dłuższa podstwówka) za wyjątkiem nieszczęsnej religii którą się wtłacza wszędzie.

  Ciekawe prawda ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:59:10
  Nie mam kaca.Albo lepiej - jeszcze nie mam kaca i nie lubię mieć kaca.
  Korzystasz ze słowniczka ortograficznego dla dzieci?! Nadrabiasz zaległości.
  Mądrze robisz. Nigdy nie jest za późno.
 • @Oscar 14:58:45
  Oskar,odpocznij sobie. Pogłaskaj psa, albo rozwiąż transformację Fouriera, lub równanie Maxwella ( Ruszkiewicz Small-Large ci pomoże bo ma dobre książeczki).
  Się zrelaksuj. Głupio dewastować ostatnie dni życia. A jak będziesz ze mną dyskutował, to w końcu będziesz miał zawał lub wylew, czyli szlag cię trafi.
  Spytaj Ruszkiewicza Small-Large ( ja mam XXL), on to już przeżył.
 • @Janusz Kamiński 16:16:17
  hehehe dzięki za troskę.
  Ja tu piszę bez napinania się wręcz dla relaksu (gdy podświadomość.. czyli tył głowy pracuje nad ważnymi dla mnie tematami).
  Co nie znaczy że to co piszę nie jest dla mnie ważne ... ale to zwykle tylko moje przemyślenia...i niczego na nich nie buduje (do polityki nie się nie pcham ... )
  Napinam się natomiast na treningach ale ostrożnie by nie sforsować serducha... na zakwasach chodzę na okrągło już polubiłem ten ból.

  Co do wyższej matematyki to odpuszczam sobie... szukam rozwiązań praktycznych a nie ścisłych opisów matematycznych.
  Modeluje sobie zjawiska w uproszczony sposób a fizyczne modele zweryfikują te teoretyczne ...+/- 20 % to żaden błąd. ważne czy koncepcja działa czy nie... i dlaczego.

  Jak widzisz całkowicie błędnie mnie oceniasz... i tak masz chyba w prawie wszystkich innych sprawach ... dlatego cie tak punktują...
  a ty się napinasz i walczysz jak szalony...
  Uważaj na serducho, pogłaskaj psa, spójrz na ten świat z dystansu i z mądrością 70tki na karku.
  Lepiej żeby Staszek nie musiał wysyłać kolejnych informacji że znowu jednego kolegi mniej na tym świecie...
 • @Janusz Kamiński 16:06:35
  Nieważne z czego korzystam, przynajmniej nie robię błędów ortograficznych jak jeden "miszcz" mowy polskiej z Kacka.
  I pamiętaj, że list żelazny piszemy przez "ż" a nie "rz". Towotem posmarowales ten swój list? Bo p.Oparze będzie przykro i drugiego już ci nie da.
 • @Oscar 16:33:06
  Ja tu chłopie zostałem zaproszony, by m.in. pomóc.

  Niestety,nie generujesz ruchu w sieci. A to oznacza, że nic pozytywnego nie dajesz witrynie, a nawet wprost przeciwnie - nie chcą ciebie czytać.
  Dlatego pewne osły mnie minusują, bo się boją, że ich czas się właśnie skończył. I słusznie.
  Portale społecznościowe jak najszybciej powinny się pozbyć głupków. Oni wrzaskiem przytłaczają każdą trzeźwą myśl.

  Ktoś powiedział dość. I koniec Oskar.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:36:56
  Bardzo przepraszam.. z "Małego Kacka".
  Bo jest jeszcze duży Kack nieco wyżej.
  ech te wspomnienia :)
 • @Janusz Kamiński 16:45:08
  Dobra Janusz pisz .. my tu dyskutujemy w wy dajecie tematy do dyskusji.
  A zaproszenie tez miałem ale nie skorzystam bo mam inne preferencje i wolę uproszczoną formę wyrazu czyli komentarz.
  .. a w "podstwówce" miałem kłopoty z Polskim jedna Uszko mnie za uszko wyciągała.. pamiętasz Uszko ?
  Najważniejszy jest przekaz choć błędy drażnią.
 • @Oscar 16:05:10
  Pokaż tabelkę z PRLu.

  A tak a'propos, to jest rok 2012. Rzeczywiście to wtedy solidaruchów egzaminowano.
  No, chyba, że tych wszystkich TW i KO.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:36:56
  Dręczy cię, że wzgardzono twoją miłością. A tyle jeszcze byłeś skłonny dać z siebie.
  A tu masz... Zrobili z ciebie zwykłego kontrolera poprawności ortografii.

  Ty, który dla wielu byłeś panem życia i śmierci. No... potem byłeś tylko panem wspólnej kasy, co wiadomo czym się skończyło.

  Słuchaj, czy tobie szybko rosną paznokcie? Wiesz co to oznacza.
 • @Janusz Kamiński 16:50:56
  Zamiast tabelki z PRLu jesteś Ty i Ja jako jako "twory" PRLu z dwóch różnych stron barykady i prawie z jednej ulicy i po tych samych szkołach z PRLu...
  Takie dwa "stare grzyby" wyrosłe na niemal dokładnie tej samej PRLowskiej glebie.
 • @Janusz Kamiński 16:56:20
  A czym się skończyło?
 • tak
  bardzo przytomny i potrzebny tekst-

  pozdrawiam
 • @Oscar 17:02:37
  To niestety szczera prawda... stare grzyby...

  Chorujesz na coś?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:16:09
  Za każdym razem, gdy piszesz na moim blogu,mam takie fajne uczucie, że mogę ciebie usunąć. A ty się niewątpliwie wpienisz.

  Brakuje mi tego na niepoprawnych.
 • @Zorion 17:31:24
  Dziękuję i również pozdrawiam.
 • @Janusz Kamiński 19:12:29
  Tylko na ambicje sięgania chmur...
  porywam się na tematy o których mówią "to nie możliwe"...
  ale już się nie ścigam ...traktuje to jak hobby.
 • @@@
  Ten sam tekst, opublikowany o tej samej porze ma teraz:

  - na NEonie 1375 wejść;

  - na niepoprawnych 1954 wejścia;

  - na naszychblogach 2482 wejścia;

  Jeszcze różnica, lecz idzie do góry.
 • @Janusz Kamiński 19:14:55
  No widzisz? Ja mam z kolei fajnie uczucie, że mogę cię usunąć całkowicie.
  A ty się niewątpliwie wpienisz.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:01:11
  To się Jarosławie wielu pseudonimów grubo mylisz. Pobyt tutaj traktuję jako eksperyment i zbieranie doświadczeń do moich opracowań.
  Na przykład - czym jest drugie dno integrujące internautów NEonu?
  I powiem ci -wcale nie miłość do Rosji.

  A moja redakcja jest zupełnie gdzie indziej.
 • @Janusz Kamiński 20:41:42
  Ty tu jesteś dlatego, że ja tak chciałem. I w każdej chwili może mi się odechciec.
  Napisz o tym "drugim dnie", będzie się z czego pośmiać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:51:37
  Znowu się grubo mylisz (ostatnio tylko grubo się mylisz).

  JESTEM TUTAJ, ŻE JA TAK CHCIAŁEM. JAK BYM NIE CHCIAŁ,T.O BYM NIE BYŁ.
 • @Janusz Kamiński 21:14:02
  Dałeś się wpuścić w maliny bo ty pustak jesteś. "Milioner".
  Jeden fałszywy ruch i cię nie ma. Tak, że pilnuj się. Taka dobra rada z mojej strony.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:34:16
  Ile ty masz wzrostu? Więcej niż 150 cm? Ale na pewno nie więcej niż 160!

  Bo wszystkie małe tak się na palce wspinają i wydają dziwne odgłosy.

  Ale karnie reagują na komendę - Siad!
 • @Janusz Kamiński 21:58:06
  Paragraf 4, pkt 4f Regulaminu - 3 dni urlopu zdrowotnego.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:11:41
  Fajnie.
  Po kontaktach z tobą czuję potrzebę ponownego wykąpania się.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:11:41
  Słuchaj Jarosław,
  mam pomysł i nic za to nie chcę.

  W Niemczech jest kryzys szparagowy. Ci durni, "500+"Polacy nie chcą już zbierać niemieckich szparagów! Grozi to poważnymi, międzynarodowymi konsekwencjami.

  Ty natomiast, jak wiadomo, świetnie potrafisz organizować pracę sezonową za granicę przy różnych zbiorach.
  Pomóż Niemcom-sąsiadom. A sam nieźle zarobisz. Olej ten internet.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031