Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 1427 komentarzy

ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ

Janusz Kamiński - Rozważania o kondycji człowieka w kwantowym świecie plus gwałtowne reakcje na głupotę. Lecz postaram się być delikatny dla wszystkich.

Czy żyd zrobi z ciebie żyda?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uwaga pierwsza: Niedawno postawiłem nie wymagającą weryfikacji tezę, że Żydzi spośród znanych mi narodów, są największymi rasistami.

Uwaga pierwsza:

Niedawno postawiłem [ https://jaka.neon24.pl/post/148759,zydowski-rasizm ] nie wymagającą weryfikacji tezę, że Żydzi spośród znanych mi narodów, są największymi rasistami.

 

Uwaga druga:

Zawsze w okresach przedwyborczych V kolumna, która niestety za judaszowe pieniądze stale działa w naszym kraju, doznaje wprost erotycznego wzmożenia i przystępuje do kolejnego gwałtu na Rzeczypospolitej, która daje im schronienie, chleb, a nawet zezwolenie do gadania bzdur i publicznego lżenia, wybuchania nienawiścią do wszystkiego co nasze, polskie.

 

Uwaga trzecia:

Portal NEon24.plw założeniu twórców portalu był zdecydowanie patriotyczny i broniący naszych narodowych interesów. Niestety, ludzie, który teraz dyrygują, mają inną koncepcję dopuszczającą całkowitą swobodę poglądów przeróżnych, w tym i takich, które ewidentnie szkodzą Polsce i Polakom. Są tu więc teraz ataki na polski patriotyzm, ataki na demokratyczną władzę, a także ataki na kościół i chrześcijaństwo. Nie jestem gołosłowny i zawsze mogę przywołać takie wypowiedzi.

Spodziewam się przy takiej polityce administracji portalu, że wkrótce zobaczymy słowa poparcia LGBT, które obok już istniejących tekstów o potrzebie przyjaźni z Rosją, czy antyszczepionkowców, zaczną judzić i mieszać w głowach coraz bardziej znikającym czytelnikom.

Uwaga czwarta:

Personalne ataki funkcjonariuszy V kolumny nie są amatorskie. Wybierani są blogerzy wspierający władzę i działający w obszarze propaństwowym. Zazwyczaj są to ataki rasistowskie, co zgodnie z Uwagą pierwszą, każe domniemywać, że prowadzone są one przez żydowskich, antypolskich funkcjonariuszy, którzy według instrukcji fałszywej flagi kreują się na ultra-patriotów.

Jak wiemy dobrze, Żydzi stanowili trzon komunistycznej bezpieki. Należy domniemywać, że wszyscy oni nie wyjechali nagle do Izraela, tylko pozostali w Polsce, by nadal pilnować swoich interesów. Ataki personalne są klasyczne i jak żywo stanowią kalkę komunistycznej propagandy, wypowiadanej z trybun przez czerwonych towarzyszy, jak Gomułka, Moczar, czy jeszcze dzisiaj Jerzy Urban.

Nadal obrzuca się cel ataku inwektywami i potwarzami. Nazywa się go raz żydem, potem szabes gojem, a jak pasuje – parchem. Repertuar zależy od pamięci, bo często są to ludzie już w podeszłym wieku, drążeni chorobami, demencją i alkoholizmem i przypominają sobie instrukcje z WUMLu, gdzie nawet niektórzy byli wykładowcami. Dzisiejsza V kolumna wie dużo o tych Polakach, na których otrzymali zadanie, podobnie jak w 1939 niemiecka V kolumna tworzyła listy proskrypcyjne wartościowych Polaków do likwidacji (za każdą osobę na liście była nagroda pieniężna). Skąd wie? Z akt i teczek bezpieki, gdzie żydzi odgrywali dominującą rolę i nadal posiadają wgląd do komunistycznych dokumentów.

Dzisiejszy Izrael to także milion świeżo wyemigrowanych z Rosji żydów. To ludzie – sługi dwóch panów – Kremla i Tel Avivu. Także tutaj, na portalu, w słowach agentury widzimy te wspólne – moskiewsko-żydowskie interesy. Cel jest jeden i ciągle ten sam – jak najmocniej osłabiać Polskę. Nie pozwolić by stała się graczem geopolityki i zdobyła twardą podmiotowość, jak w czasach XVII wiecznego Imperium Rzeczypospolitej. Narodowi trzeba mącić w głowach, zjednywać pożytecznych idiotów i zohydzać wszystko,co idzie w dobrym kierunku.

A tych, co się sprzeciwiają, wykańczać takimi atakami:

orlowski koltunie tzw. jazgdyni-parch nad parchami ! Zdecydowany amator - 12 Marca, 2019 - 12:04

Pisalem ci parchu zawszony i to juz kilka razy, bys sie mna nie podpieral. W zadnym razie w zadnym miejscu nie chce byc z toba kojarzony ! Jestes niestety ta czescia polskiego spoleczenstwa , ktora nie powinna miec miejsca na naszym terytorium. Jestes obszczymurkiem i jak wielokrotnie pisales wywodzisz sie z kliki bandziorow i innych ekonomicznych kryminalistow...Takim srodowiskiem sie sam chwaliles. Wiec napisze ci w jezyku twojego tate ! paszol won ! Jestes zwyklym doliniarzem, ktory wykorzystal czas tzw.transformacji i dorobiles sie parchu na ludzkiej krzywdzie,gudlaju zawszony... Ze tez historia obciazyla nas tak wstretnym marksistowskim zydostwem jak ty i twoja rodzina... Powtarzam juz ktorys raz z rzedu , ze w innych czasach, to takie paskudztwo jakim jestes do sieni bym nie pozwalal wpuszczac... We wszystkich wsiach i osadac nie mial bys prawa wstepu, a i sasiadow bym poinformowal...przynajmniej na przestrzeni 1000 km nie mial bys prawa wstepu, a nawet dalej...No ,ale teraz mamy demoSracje i taki parch jak ty moze miec swoja racje bytu, niestety... i pisac to to nawet nauczyli... coz za nierozwaga i nieostroznosc...

[pisownia oryginalna]

Mamy wielkie edukacyjne wyzwania. Brak kindersztuby, rodzinnego wychowania w imię moralnych zasad. Brak kultury, brak języka na poziomie. Jak widać powyżej, knajacka mowa, mowa wiejskich parobków i żydowskich chałaciarzy przywiezionych do Polski na sowieckich tankach stara się zdominować dyskurs polityczny i patriotyczny. Łatwiej by było nam wszystkim, gdyby istniała formalna bariera na taki wylew pomyj. Niestety, najwidoczniej na mowie nienawiści i psuciu standardów kultury lepiej się zarabia. A my wszyscy – NieŻydzi lecz Polacy, będziemy ciągle ofiarami rasistowskich ataków – ruskich, szkopskich i żydowskich. Bo mamy coś, na co ci szubrawcy mają stale ochotę. .

KOMENTARZE

 • Tekst jest taki niezdarny
  że aż bolą nie plomby choć są ponoć porcelanowe.

  // Personalne ataki funkcjonariuszy V kolumny nie są amatorskie//

  No jakaż ze mnie V kolumna na litość boską?? !!! a weźże zajrzyj do jakich źródeł i dowiedz się:kiedy,kto i w odniesieniu do kogo,sformułował to pojęcie.Wtedy przekonasz się że ja to nie żadna tam V kolumna a wróg.
  Prosty,zwyczajny i niczego nie udający .Zaś V kolumna skrywa się w PIS-e i to w jego wyższych strukturach.Bo taka jest logika i działanie V kolumny że tkwi tam gdzie najmniej się jej można spodziewać.
  Myślisz że najjaśniejszego pana naszego Mikołaja II zdradził lud pracujący miast i wsi? nic podobnego.Zdradzili go członkowie jego własnej rodziny i osobiście przez niego powołany sztab generalny.

  // Jak wiemy dobrze, Żydzi stanowili trzon komunistycznej bezpieki, więc należy domniemywać, że wszyscy oni nie wyjechali nagle do Izraela //

  Zlitujże się nad nami czytelnikami!!! no kto tak pisze kochaneńki?
  dlaczego niby z faktu że żydzi stanowili trzon miałby wynikać logiczny wniosek że nie wszyscy wyjechali do Izraela? no pomyśl przez chwilę!!!
  Logiczne byłoby gdyby wyjechali skoro byli żydami.
  Czy aby nie powinno być tak:
  /"Jak wiemy dobrze, Żydzi stanowili trzon komunistycznej bezpieki" KROPKA "Należy domniemywać, że wszyscy oni wyjechali nagle do Izraela"/

  Można też ;
  //Jak wiemy dobrze, Żydzi stanowili trzon komunistycznej bezpieki, ALE NIE należy domniemywać, że wszyscy oni wyjechali nagle do Izraela//

  wskazane byłoby też zlikwidować słowo "nagle".Sugeruje ono możliwość tego że niektórzy wyjechali np "po dłuższym namyśle" lub "ociągając się"


  PS
  a tak przy okazji maja co to od 6 dni za oknami:jak udało ci się napisać maturę z polskiego? no chyba że ci się nie udało bo z tego co widzę byłoby to uzasadnione
 • @ikulalibal 06:04:29
  Dziękuję za krytykę. Dokładnie tak, jak się spodziewałem.

  Poczułeś się V kolumną? Jakieś tłumione wyrzuty sumienia? Każdy coś ma brudnego pod paznokciami. Tylko wielu, jak Bolek, nigdy się nie przyzna.

  Słuszne uwagi gramatyczno - stylistyczne. Przyzwyczaiłem się do zewnętrznych adiustacji i korekt przez redakcje, że przestałem czytać to, co napisałem. Muszę ponownie tego przestrzegać.

  Dodatkowo ciekawostka - starzejąc się następuje pewna dysharmonia pomiędzy tempem myślenia, a mechaniką pisania.

  Widać nauczycielom też się coś wymsknie:
  "a tak przy okazji że maja co to od 6 dni za oknami..."
  Czy nie jest prawidłowo:
  / a tak przy okazji maja, co to od 6 dni za oknami.../

  No to jesteśmy kwita

  .....

  Ps. Natychmiast poprawiam tekst zgodnie z sugestiami. Dziękuję.
  Maturę z polskiego pisałem 52 lata temu i napisałem z wyróżnieniem.
  Lecz czy wtedy to byłem ja teraz?
 • @Janusz Kamiński 06:32:17
  //Poczułeś się V kolumną?//

  Boże drogi nie wiem jak do ciebie mówić żebyś zrozumiał.Wszystko jakby grochem o ścianę.Nie jestem V kolumną tylko całkiem jawnym wrogiem.
  Zaś V kolumna to wróg ukryty w "naszych" szeregach .Przecież to wynika z samej istoty pojęcia V kolumny.Tumanie.
 • @ikulalibal 06:48:06
  Może ja nie chcę, albo nie potrzebuję twoich wyjaśnień (za wyjątkiem lingwistycznych)?
  Więc "groch o ścianę" nie ma sensu. Chyba, że się przekonam, że coś jest robione w dobrej wierze, a nie przeciwnie.

  Mylisz się z rozumowaniem co do V kolumny.
  W tym wypadku jest to wybitnie antypolska grupa społeczeństwa, ktorej jedynym celem jest destrukcja państwa. Dlaczego V? Bo robi to podstępnie, z fałszywymi hasłami na ustach.
  Wróg ukryty w "naszych" - Polaków szeregach tumanie.

  Z jawnymi wrogami dużego problemu nie ma. To mierzwa.
 • oj będzie się działo :-)
  Oj będą teraz Kremlofil(c)e mieli zapierdziel z Kolegą Kamińskim aby na czas neutralizować Jego "herezje" zakłócające linię programową portalu. Wypłoszyli nie tak dawno bardzo inteligentnego i obiektywnego blogera Bezmetki, na którego to nie mieli wystarczająco bystrego politruka.
 • @Janusz Kamiński 08:05:17
  Jesteś jakiś "odwrotny".Wszystkie oczywiste rzeczy pojmujesz odwrotnie niż jest to przyjęte kulturą i obyczajem.Jakbyś zupełnie przypadkiem albo i nie przypadkiem (V kolumna!!!!), znalazł się pośrodku obcej i zupełnie nieznanej cywilizacji.Nie wiem czy wszystko ale coś tam masz w poprzek.

  //Z jawnymi wrogami dużego problemu nie ma. To mierzwa.//

  W naszej polskiej,i dalej łacińskiej cywilizacji,wrogów postrzega się całkiem odwrotnie niż ty.
  Wroga jawnego otacza się pewnego rodzaju szacunkiem i respektem za to tylko że miał odwagę być "jawny",że działa z "otartą przyłbicą"
  Zaś pogardzanym bywa wróg ukryty,zakamuflowany i działający podstępnie.
  Takie podejście do zagadnienia jest głęboko zakodowane w naszej świadomości.Ma nawet odbicie w literaturze.

  " Nie równaj mnie z psem, komturze - odrzekł Jurand - bo czci ujmujesz
  tym, którzy potykali się ze mną i z mojej ręki polegli "
  "Krzyżacy" H.Sienkiewicz

  "Wprawdzie powiadacie: „rozkosz małych złośliwości oszczędza nam
  nieraz wielkiego czynu“. Lecz tu nie należy chcieć oszczędzać.
   Zły czyn jest, jak wrzód: swędzi, drapie, wreszcie na zewnątrz przebija,
  — mowa jego jest rzetelna.
   „Patrz, jam jest chorobą“ — tak mówi zły czyn; i to jest jego
  uczciwością.
   Lecz myśl mała jest, niczem plecha grzybia, pełznie, przeciska się, i,
  zda się, nigdzie jej niema — aż póki całe ciało nie zmurszeje i nie
  zwiędnie od małych grzybów. "
  "Tako rzecze Zaratustra " F.Nietzsche
 • @Janusz Kamiński 06:32:17
  Tylko, że sam pan próbował pouczac innych w kwestii stylistyki. A wychodzi analfabeta wtórny od "okrótnego" począwszy do osoby piszącej nieciekawie. Poprzedniego tekstu nie chciało mi się nawet komentować, bo to poziom kogoś, kto ukończył korespondencyjne gimnazjum. A Pan odważył się nawet, nazwać tamten "twór" esejem.
 • @Janusz Kamiński 08:05:17
  O właśnie. Czyli Pan to V kolumna.
 • @ikulalibal 11:13:31
  To całkiem możliwe, że możemy być z różnych kręgów kulturowych i posługiwać się intuicyjnie różnymi kodami. Oczywiście z góry pan założył, iż pański jest właściwy i słuszny.
  Coś pan zaczynasz zabawę w dziwaczne znaczenia.
  Wroga jawnego otaczamy szacunkiem. Jasne... Staje się wówczas szlachetnym przeciwnikiem i będziemy z nim walczyć fair play.
  To są bzdurne miazmaty romantyzmu, które nas udupiły na wiele lat.

  Zresztą pańskie nachalne obracanie się wokół spraw mało istotnych, byle tylko nie mówić o meritum jest też dowodem na takie skrzywienie kulturowe.

  Podobnie jest podpieranie się licznymi cytatami, co świadczy o małej kreatywności własnej.

  Tak, zamiast mówić na temat,my sobie pitolimy o semiotyce pojęcia V kolumna.
  Pan to rozumie źle, co nie ma dla mnie znaczenia, lecz upiera się pan, że oczywiście pan ma rację. Pospolita postawa.

  Nie rozwijam dyskusji nie w temacie, bo do niczego to nie prowadzi.
 • @Wican 12:10:08
  Kolejny yntelektualny "fachowiec",który zrobi wszystko, byle uciec od tematu.

  Będę kasował drobnych mądrali.
 • Słynna dupa Maryni
  Publikuję tekst, który dla pewnych blogerów na portalu może być bardzo niewygodny. Przeczy on bowiem dominującej narracji, jakiej się oni trzymają w swoich poglądach.
  Trzeba więc wpis jakoś wyeliminować z dyskursu. Nie dopuścić by zaczęto rozmawiać w temacie.
  Stosuje się wtedy klasyczne zagrywki niszczące ewentualną dyskusję.
  Wysyła się więc harcownika, który na poważnie i "naukowo" przyczepia się do jakiegoś aspektu, fragmentu, ortografii, czy zapomnianego przecinka (tutaj akurat słuszne podano uwagi stylistyczne), kierując dialog na boczny nieistotny tor. Byle tylko nie rozmawiać o meritum.
  Przyłącza się wkrótce następny - nie zainteresowany tekstem, tylko wyłącznie uwagami pobocznymi.
  I tak rozpoczyna się dyskusja o przysłowiowej dupie Maryni, byleby tylko nie wybrzmiała teza postawiona przez autora.

  Post-polityka i dominujące krętactwo doprowadzają do tego, że zanika zwykła uczciwość i przyzwoitość.
  Nie ma już prostych odpowiedzi na proste pytania.Jest tylko nawijanie czytelnikom makaronu na uszy.

  Ciekawe, czy takich internautów specjalnie się szkoli w takich taktykach sprowadzania do głupoty. Dzisiaj podejrzewam, że tak.
 • @Janusz Kamiński 16:19:02
  Robię to z przykrością, lecz będę konsekwentnie usuwał ludzi, którzy nie opanowali sztuki dyskusji, są "upierdliwi" i interesujeich wyłącznie to, co sami powiedzą.

  Rozmowy za pomocą inwektyw, mające również mnie sprowadzić do tego poziomu, to bezgraniczna głupota i kulturalna ułomność.

  Więc sorry kolego - skieruj swe chamskie wymądrzanie w inny cel.
 • @Nibiru 08:20:16
  Kontynuuj... gamoniu.
 • @Janusz Kamiński 17:59:03
  https://dzieckonmp.files.wordpress.com/2011/04/judaszsrebr.jpg
 • Ja Zyda w pracy jak zyje nie spotkalem a na na blogach co drugi.
  Pan Opara najwyrazniej swoj portal olewa (oglada gwiazdy na plazach australijskich) wiec Zydzi wioda prym na Neonie. Czasami przycupna po cichutku aby po czasie znowu rozwinac swa ofensywe na Chrystusa, jego kosciol i Polakow. Fajni blogerzy przychodza i odchodza a Zydzi sie trzymaja Neona jak gowno sufitu i z tumanskim, zydowskim uporem zasluguja sobie na pieklo na wyscigi. Opetanie. A jak to inaczej wytlumaczyc?
  Szkoda Neona , nie ma czego czytac ostatnio.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031